Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asnjehere nuk do harroj... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asnjehere nuk do harroj... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asnjehere nuk do harroj...

+28
Lazdrane
Xhan
Neta E
Anakonda
Alisa
Space
Docteur
Arabela
Selda
Єямєℓiиdå
Maksi
dajti modh
T_o_n_i
Albert
Amazone
Roksana
Darius
Emona
Ariel
Anila
Prada
LaDescarada
Poeti Dhimbjes
AlBora
Alberti
WebMaster
bobi 10
kasperi
32 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jul 2010 - 12:40

Asnjehere nuk do harroj diten e largimit nga shqiperia dhe asnjehere sdo harroj shoqerine time aty...

Cila eshte ajo gje, ai person qe nuk do te harronit kurre???

Niseni fjalen me "Asnjehere nuk do harroj..."

Aj filloni na tregoni fiksimet tuaja....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga kasperi Thu 28 Oct 2010 - 9:07

asnjeher nuk do te harroj si me puthe moj gotika [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Thu 28 Oct 2010 - 9:16

forumin Klea Love qe esht forumi i pare qe une freukuntoja...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga bobi 10 Thu 28 Oct 2010 - 9:24

qe sapo kycesha ne mengjes diku


vinin miqte e mi virtuale njeri pas tjeetrit

nder to bukuroshe e embel,qe me postimet esaj jepte gjalleriku iken valle te gjithe


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Thu 28 Oct 2010 - 9:33

ate veprim ate fjale ndonese jo qellimisht por si gjest sla pershtypje te mire...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Oct 2010 - 9:53

te keqen e bere me qellim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Oct 2010 - 10:19

Asnjehere nuk do e harroj gjestin qe ti bere edhe harroje se ka kthim me nga ana ime le te plasesh sa te duash


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Oct 2010 - 10:22

asnjehere nuk do e haroj atmosferen dukshum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Alberti Wed 3 Nov 2010 - 22:54

..ate qe ma bere..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Nov 2010 - 7:11

Prezencen tende qe me ke ndjekur gjithmone ne te gjitha hapat e mi te jetes


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:20

as te miren e as te keqen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:25

asnjehere nuk do ti haroj ofendimet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:31

momentet qe kaq e kaq e shume here arrinin kulmin :( :( :( :oops: :oops:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:33

ate shikim melankolik tendin qe me therri thell ne shpirt...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:35

qeshjet e tua te forta kur bisedonim :oops: :pucfolt: :pucfolt:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:36

gnjeshtrat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:38

asnjehere nuk do harroj qe nuk i bie asgje pishman se ne cdo fjale dhe sjellje dhe ndjenje jam shprehur me sinqeritetin me te madh 😢 😢 😢
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:42

trathtin gnjeshtrat lendimet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:43

se sa me vrave me fjale :( :( :( :( :( :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Nov 2010 - 7:44

Asnjehere nuk do harroj ..Gjestin qe bere


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:45

nuk do harroj se sa te dua :oops: :gocebukur: :gocebukur:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:46

sjelljet tuja te agresive
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Nov 2010 - 7:47

Asnjehere nuk do harroj zerin tend :(


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:48

nuk do harroj qe lejove te hyjne mes nesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Nov 2010 - 7:49

Asnjehere nuk do harroj qe pranove te ikje ndaj mejet edhe nuk sqarove


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga AlBora Sat 6 Nov 2010 - 7:51

asnje here nuk do te harroi se jam shqiptare :qeshjee:
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:52

asjniher nuk do te haroj ato momente te paharua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Nov 2010 - 7:53

Asnjehere nuk do te harroj ..por nuk kthehem me mbrapa


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:53

qe kurre smundem te flasim ashtu sic do doja te shprehesha 😢
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:54

nuk do harroj fytyren dhe shikimin tend
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:54

qe sdua te te humb qofte dhe miqesine tende te pakten :oops:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:55

asnjeher nuk do te haroj momentin e par ne ket forum am aper te gjitha gjerat nuk i bie pizhman
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:56

nuk do harroj kokefortesine tende Te kam xhan :furiosi18: :puthje:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Nov 2010 - 7:58

bukurin tone
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Alberti Sun 7 Nov 2010 - 11:58

...kete muziken Lyrical Master - Loti yt.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 13 Nov 2010 - 15:14

... kete periudhe te jetes qe po kaloj larg familjes dhe vendlindjes me mallin qe dita dites vetem rritet akoma edhe me shume.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Sat 13 Nov 2010 - 19:25

...ju [smile_1]

mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga LaDescarada Fri 19 Nov 2010 - 11:27

shikim tend:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga AlBora Fri 19 Nov 2010 - 11:27

qe jam shqiptare
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Prada Fri 19 Nov 2010 - 11:28

argarimin e mbrëmshem
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi