Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asnjehere nuk do harroj...

+28
Lazdrane
Xhan
Neta E
Anakonda
Alisa
Space
Docteur
Arabela
Selda
Єямєℓiиdå
Maksi
dajti modh
T_o_n_i
Albert
Amazone
Roksana
Darius
Emona
Ariel
Anila
Prada
LaDescarada
Poeti Dhimbjes
AlBora
Alberti
WebMaster
bobi 10
kasperi
32 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jul 2010 - 12:40

First topic message reminder :

Asnjehere nuk do harroj diten e largimit nga shqiperia dhe asnjehere sdo harroj shoqerine time aty...

Cila eshte ajo gje, ai person qe nuk do te harronit kurre???

Niseni fjalen me "Asnjehere nuk do harroj..."

Aj filloni na tregoni fiksimet tuaja....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 11:28

s'dot harroj asnje puthjen e pare jhgt] hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 11:30

Kurre nuk do harroj premtimin qe me ke dhene. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 11:31

Asnje gje,cofshin ato te mira,apo te keqija
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 11:33

As nje here nuk e harroj miqesine e vjeter.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 11:34

kurr nuk do ta haroj si filluam nee hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 11:35

Asnjehere nuk le mp pa ju pergjigje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 11:36

as nje here kujt borgj si kom mbet me duket ... [smile_1]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 11:38

Asnje jere mos ji e sigurte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 11:41

Asnjehere nuk do harroj ate qe dikush me beri mua..Do ngelet gjithnje ne mendjen time
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga bekimi Tue 25 Dec 2012 - 11:47

asnjhere nuk do haroj trathtin si po ma bon xhan

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Maksi Tue 25 Dec 2012 - 11:53

imazhet e prinderve te mij [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 11:54

Arian 123 shkruajti:Asnje jere mos ji e sigurte.


a te sigurova Arian ,,asnje here si kom mbet kujt borgj jooo
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 11:55

Maksi shkruajti:imazhet e prinderve te mij [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


ndjej dhimbjen me ty Maks loti loti loti loti
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 11:58

Maksi shkruajti:imazhet e prinderve te mij [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:05

dashurin e par per asgje ne bote

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asnjehere nuk do harroj... - Faqe 5 Empty Re: Asnjehere nuk do harroj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi