Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me pranoni edhe mua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me pranoni edhe mua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me pranoni edhe mua

+9
Grejza
Poeti Dhimbjes
Alberti
**Jeta**
/:UserCode"
Ardii
WebMaster
aLbinna.
Lulijeta
13 posters

Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Lulijeta Sun 8 Aug 2010 - 0:46

Mire se ju gjej te gjitheve dhe uroj te kaloj sa me mire ne mesin tuaj


kete forum e gjeta rastesishte duke kerkuar disa gjera ne google dhe e pashe te arsyeshme te

rregjistrohesha [You must be registered and logged in to see this image.]
Lulijeta
Lulijeta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 21
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga aLbinna. Sun 8 Aug 2010 - 1:40

Pershendetjee Lulijetta:)
Sigurishtt qe te pranojme ne kete shoqeri:)
Forumi [You must be registered and logged in to see this link.] i mirepret te gjithe:)


Ja kalofsh mire me ne;)
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Aug 2010 - 1:52

Pershendetje Luljeta edhe mire se erdhe ne kete forum te urojme argetim te kendshem ne mesin tone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Ardii Sun 8 Aug 2010 - 1:57

pershendetje luljeta mir se ke ardh shpresojm tja kaloish mir ne forumin ton
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga /:UserCode" Sun 8 Aug 2010 - 2:41

O mir se vjen . Lule kalo mir me ne argetim te kendshem ne [You must be registered and logged in to see this link.]
Respect for You..!
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Lulijeta Sun 8 Aug 2010 - 6:23

Ju faleminderit shum te gjith[You must be registered and logged in to see this image.]
Lulijeta
Lulijeta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 21
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sun 8 Aug 2010 - 6:36

mire se erdhe lujieta
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga **Jeta** Sun 8 Aug 2010 - 6:56

Lulijeta shkruajti:Mire se ju gjej te gjitheve dhe uroj te kaloj sa me mire ne mesin tuaj


kete forum e gjeta rastesishte duke kerkuar disa gjera ne google dhe e pashe te arsyeshme te

rregjistrohesha [You must be registered and logged in to see this image.]


LULIJETA...Mir se erdhe ne mesin ton,te uroj argetim te kendeshme.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Alberti Sun 8 Aug 2010 - 10:56

Mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 8 Aug 2010 - 10:57

Mire se ke ardhur mes nesh Lulijeta, dhe te uroj qe tia kalosh sa me mire ketu me ne.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Grejza Wed 11 Aug 2010 - 9:28

Mire se erdhe Pa dyshim se je e mireseardhur te deshiroj argetim te kendshemmm...
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga leta Wed 11 Aug 2010 - 9:40

Mire se ke ardhe LULIJETA te uroj qaste kendshme ketu me ne.... [You must be registered and logged in to see this image.]
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Wed 11 Aug 2010 - 9:44

mir se erdhe luljeta ne mesin ton Me pranoni edhe mua 646833
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Emona Thu 12 Aug 2010 - 5:06

Pershendetje Luljeta Mir se Erdhe Qaste Bukura [You must be registered and logged in to see this link.] Forum


Edituar për herë të fundit nga EmoNa në Thu 12 Aug 2010 - 5:08, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Edit)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Binni Thu 12 Aug 2010 - 10:37

Pershendetje Lulijeta mire se erdhe ne kete shoqeri te urojme argetim te kendshem ne mesin tone
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 20:13

welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me pranoni edhe mua Empty Re: Me pranoni edhe mua

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi