Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça

2 posters

Shko poshtë

Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça  Empty Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça

Mesazh nga Alberti Wed 11 Aug 2010 - 22:44

Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça  Thumbnail.php?file=11_barca4_764464490

Dashuria për një skuadër futbolli mund të çojë tifozët në kryerjen e veprimeve jo shumë logjike.
Rasti
i fundit ka ndodhur në Belgjikë, ku çifti i ri Beeckman ka vendosur
t’i vë djalit të tyre emrin Barça dhe kjo për nder të klubit spanjoll.
“Ideja
për t’i vënë djalit tonë emrin e skuadrës së zemrës na erdhi teksa po
shikonin një ndeshje të Barcelonës në televizion”, shpjeguan ata në
internet.
Fillimisht, familjarët e tyre nuk kishin qenë dakord me
këtë ide, por më pas ata pranuan dhe fëmija i çiftit mban pikërisht
emrin Barça.
Duhet përmendur se ndërkohë i vogli Barça është bërë pjesë e shoqërisë së klubit spanjoll.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça  Empty Re: Nga dashuria për Barcelonën, i vënë emrin Barça

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 18:27

shum interesante qenka,me pelqenka sepse jam vete me Barc-en,prandaj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi