Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video)

3 posters

Shko poshtë

Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video) Empty Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video)

Mesazh nga Alberti Wed 20 Mar 2013 - 11:11

Një mori bletësh për pak sa nuk e shkaktuan anulimin e një ndeshjeje futbolli në Brazil.
Takimi ndërmjet Ponte Pretas dhe Atletico Sorocabas është shtyrë për një kohë, pasi përgjegjësit u përpoqën që të zgjidhnin një problem të pazakontë në stadium.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë problem me tifozët, por për një grumbull bletësh të vendosur në transversalen e portës

Ekipet përgjegjëse, i futën bletët në një thes dhe më pas e dezinfektuan portën. Pastaj ata dhanë leje që të fillonte ndeshja, e cila përfundoi me rezultat 2-1 në favor të vendasve.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video) Empty Re: Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video)

Mesazh nga seriozi Wed 20 Mar 2013 - 11:44

i paskan kall per se gjalli po me doket?
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video) Empty Re: Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:32

je farewww je farewww je farewww me ju shpetu zemra tgjorve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video) Empty Re: Bletët vënë në rrezik një ndeshje futbolli (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi