Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

+38
Yll Qielli
gorgona
Dori_sweet
EMI
CuN@BosS/
Alisa
Єямєℓiиdå
esmerina
Jupiteri
eGo0sTyle
Darius
Space
Erii
enis
exploreri
BlEro25
Durrsaku
Fragolina
Docteur
Arabela
Emona
Leo_uk
daniel_X1
enigma
dajti modh
Selda
tironse
Shaban Cakolli
Maksi
EpiKada
xhoni_bravo
pexha
WebMaster
Dua
Edi7
kasperi
Tonii
Binni
42 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Binni Thu 19 Aug 2010 - 11:29

First topic message reminder :

Te flesh vetem dhe jo me partnerin eshte nje avantazh i madh per shendetin. Kete teori e mbeshtet nje ekspert britanik, i cili ka krijuar “laboratorin e gjumit”.

Studimet e Neil Stanley jane perqendruar ne 40 çifte te nje grupmoshe 20-59 vjeç. Ai ka dale ne perfundimin se kush nuk e ndan krevatin ka 50 % mundesi me shume te vuaje nga çrregullime te ndryshme, krahasuar me ata qe flene te ndare. Gjumi ne çift shkakton edhe probleme te medha depresioni e kardiake.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 8:48

Vetem sigurisht,se ke mjaft hapsire per t'u zgjeruar [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Robi dashuris Fri 25 Jan 2013 - 9:01

mosha e njeriut esht siq te ngjisesh shkallet per siper, por si te besh mbi 25 vjec duhuet te bejme ate qe esht per te bere per te miren tone qe dmth "martese" ku ka me mire se sa te kriosh familjn tende, prandja familja esht e shenjte, meqene i thomi beqaria esht e shenjte, mos ti ngatrrojme gjerat.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 12:36

Ehe,s'a mire me shkruar edhe t'i
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Anakonda Wed 5 Nov 2014 - 23:29

tek pull serjoze

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga dajti modh Thu 6 Nov 2014 - 15:31

Mire  Eshte te mos flesh fare
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 4 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi