Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

+38
Yll Qielli
gorgona
Dori_sweet
EMI
CuN@BosS/
Alisa
Єямєℓiиdå
esmerina
Jupiteri
eGo0sTyle
Darius
Space
Erii
enis
exploreri
BlEro25
Durrsaku
Fragolina
Docteur
Arabela
Emona
Leo_uk
daniel_X1
enigma
dajti modh
Selda
tironse
Shaban Cakolli
Maksi
EpiKada
xhoni_bravo
pexha
WebMaster
Dua
Edi7
kasperi
Tonii
Binni
42 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Binni Thu 19 Aug 2010 - 11:29

First topic message reminder :

Te flesh vetem dhe jo me partnerin eshte nje avantazh i madh per shendetin. Kete teori e mbeshtet nje ekspert britanik, i cili ka krijuar “laboratorin e gjumit”.

Studimet e Neil Stanley jane perqendruar ne 40 çifte te nje grupmoshe 20-59 vjeç. Ai ka dale ne perfundimin se kush nuk e ndan krevatin ka 50 % mundesi me shume te vuaje nga çrregullime te ndryshme, krahasuar me ata qe flene te ndare. Gjumi ne çift shkakton edhe probleme te medha depresioni e kardiake.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Selda Mon 28 Mar 2011 - 7:57

cift ajo dihet
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Mon 28 Mar 2011 - 8:00

dimrit qift,e veres tek qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Arabela Mon 28 Mar 2011 - 8:01

kasperi shkruajti:dimrit qift,e veres tek qesh
keshtu eshte me e mira besoj geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Docteur Tue 31 May 2011 - 19:55

qift ma mire mosha me e mire me flet vetem ec me se nje here kemi me shku per lesh edhe ma ba sh....n sdo e gjeni 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Fragolina Fri 3 Jun 2011 - 0:32

1 dite keshtu...e nje dite ashtu.... Ka njecik nevoj robi per liri dhe hapesire dhe ne krevat 00027003
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 0:33

per mendimin tim me mire cift rralle vetem shume rralle


Edituar për herë të fundit nga Aleks në Fri 3 Jun 2011 - 0:34, edituar 1 herë gjithsej
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga BlEro25 Fri 3 Jun 2011 - 0:33

Cift se flen i qete kur e din qe e gjet ate pjesen tjeter te vetes 724516
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Fragolina Fri 3 Jun 2011 - 0:34

Po po...cja fusni kot.... Po kur ke nje partner qe ja fut te gerhitmes...apo flet neper gjum 00027003
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga dajti modh Fri 3 Jun 2011 - 3:03

Fragolina shkruajti:Po po...cja fusni kot.... Po kur ke nje partner qe ja fut te gerhitmes...apo flet neper gjum 00027003
Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 426788 Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 426788 Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 426788 atehere dy rruge ke o nderro krevati o nderro partnerin qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 3:04

hahahhaha ose futi corape te hundet
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Maksi Fri 3 Jun 2011 - 3:12

cift
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 3:30

cift
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga exploreri Fri 3 Jun 2011 - 4:03

dopio cift osht ma mire
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 4:07

bobo ky e degjeneroj fare me duket ky qenka per dopio
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga exploreri Fri 3 Jun 2011 - 4:10

Aleks shkruajti:bobo ky e degjeneroj fare me duket ky qenka per dopio

Osht e modes lol,2,3,4,5,6,7,8 s'ka rendesi numri,a jemi per globalizim,ateher pse u dashka vetem cift,tufzim lol,tufzim,si kusherinjt tone te larget
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Durrsaku Fri 3 Jun 2011 - 4:21

exploreri shkruajti:
Aleks shkruajti:bobo ky e degjeneroj fare me duket ky qenka per dopio

Osht e modes lol,2,3,4,5,6,7,8 s'ka rendesi numri,a jemi per globalizim,ateher pse u dashka vetem cift,tufzim lol,tufzim,si kusherinjt tone te larget
po te isha dhe une beqear ashtu si ty do mendoja
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga enis Fri 3 Jun 2011 - 5:41

Aleks shkruajti:
exploreri shkruajti:
Aleks shkruajti:bobo ky e degjeneroj fare me duket ky qenka per dopio

Osht e modes lol,2,3,4,5,6,7,8 s'ka rendesi numri,a jemi per globalizim,ateher pse u dashka vetem cift,tufzim lol,tufzim,si kusherinjt tone te larget
po te isha dhe une beqear ashtu si ty do mendoja


epo me 2,3,4,5,6,7, i bie me shty dysheket ne tok ose cim mi cip se nuk ka rruge tjter....... qesh qesh qesh qesh
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Erii Fri 3 Jun 2011 - 6:46

kur je cift nuk flihem por :VALENT1284: celebrate015 724516
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga exploreri Fri 3 Jun 2011 - 7:01

Aleks shkruajti:
exploreri shkruajti:
Aleks shkruajti:bobo ky e degjeneroj fare me duket ky qenka per dopio

Osht e modes lol,2,3,4,5,6,7,8 s'ka rendesi numri,a jemi per globalizim,ateher pse u dashka vetem cift,tufzim lol,tufzim,si kusherinjt tone te larget
po te isha dhe une beqear ashtu si ty do mendoja

Kur e paske pare per here te fundit statusim tim , lol...?
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Mon 13 Jun 2011 - 6:46

me romantike qift :bestfriends:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Space Tue 14 Jun 2011 - 20:28

Me raste sipas rastit
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Darius Tue 14 Jun 2011 - 20:33

tani ne vere me mire vetem se ben vape...... 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga eGo0sTyle Fri 17 Jun 2011 - 0:36

Cift por dhe vetem nuk eshte keq se hapesh gjithe kervatin :P
eGo0sTyle
eGo0sTyle
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Toronto, Canada
Postime Postime : 350
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Hacking

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Jun 2011 - 0:37

Eh vetem ndjehem mire une se kam krevat dipoi po edhe cift hmmm mire do ishte geeegge


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga eGo0sTyle Fri 17 Jun 2011 - 1:01

Klea do e ndajm kervatin bashk se per momentin skam timin po fle ne makine :P hahhahhaha :P
eGo0sTyle
eGo0sTyle
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Toronto, Canada
Postime Postime : 350
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Hacking

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Jun 2011 - 1:07

Hahaha po ore po do te blej krevat tek klea se flen me mire me un gjuaj me shqelem hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Fri 17 Jun 2011 - 1:15

me mire te rrishe zgjuar qift se sa te flesh si ariu
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Jupiteri Tue 26 Jul 2011 - 2:32

vetem .....
Jupiteri
Jupiteri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 37
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/07/2011
Mosha Mosha : 83

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga esmerina Wed 10 Aug 2011 - 21:16

Te them te drejten deri tani kam qen e vetme ,,se di si do jet te flesh me dike tjeter
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Mon 15 Aug 2011 - 8:53

Vetem se shume vape e madhe[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Leo_uk Mon 15 Aug 2011 - 9:16

me mire cift se tek them une.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Arabela Mon 15 Aug 2011 - 9:20

çift[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Mon 15 Aug 2011 - 9:22

jo te flesh[You must be registered and logged in to see this image.] ,zgjuar te rrini
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 1 Sep 2011 - 10:41

BlEro25 shkruajti:Cift se flen i qete kur e din qe e gjet ate pjesen tjeter te vetes 724516

UUaaaa..... Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 451818
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 10:42

une vetem flej e me pelqen,,,se di si do jet cift
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Mon 19 Sep 2011 - 10:49

tash qift se koha ka nise te ftofet[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga dajti modh Wed 21 Sep 2011 - 19:16

me flet vetem te han ujku ..
e me mire cift se hajme njoni tjetrin celebrate005 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 10:17

qift[You must be registered and logged in to see this image.] do shtrihemi,e sdo flejme deri kah mengjesi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 25 Oct 2011 - 10:28

Tani ne dimer duhet vet i dyt


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 10:41

vetem rrihet ne varr .. do kemi kohe me net vetem.......
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te flesh çift apo më mirë vetëm...? - Faqe 2 Empty Re: Te flesh çift apo më mirë vetëm...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi