Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

+3
LaDescarada
Tonii
Alberti
7 posters

Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga Alberti Thu 2 Sep 2010 - 8:46

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Vajzamembulese_1271723135

Suspendohet nxënësja nga shkolla e mesme teknike ,, Pjetër Bogdani '' -Ferizaj 15.04.2010Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga Tonii Thu 2 Sep 2010 - 10:46

kjo puna e shamive esht pak delikate. shkolla esht laike shamija kryqi apo dicka tjeter manifeston sjellje dhe teologji fetare kryqit i gjendet zgjidhja se mund ta mbulosh ske pse e shfaq , por problemi esht i shamive , per te tilla gjera ka shkolla medresera te ne te cilat mund te ushtrosh lirshem besimin secili ne vend te vet kjo do ta ndihmonte akoma dhe me shum besimtarin pasi do te ishte ne ambjentin e pershtatshem do te ishte brenda karakterit teologjik te fes ,
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga LaDescarada Fri 3 Sep 2010 - 1:58

Kjo me duket shum palidhje dhe aspak nuk jam me ta qe thojn me i perjashtu nxanset me shami ...pse tek e fundit qka po na pengon kjo nese e mban dikush shamin...kjo eshte deshira e secilit dhe ne nuk kemi qka te marrim pjes ne vendimet dhe veprimet qe i ka secili person psh kto vajzat qe dojn te mbajn shamin...ajo nuk ka dallim me nxansa qe nuk e mbajn shamin ...dhe mundet me kon edhe ma e mir si nxanse se sa ato qe nuk e mbajn shamin...sben te bejm kesi diskriminime se diskriminim me doket kjo...hajt tish kon fjala per me i ndalu ne nje tjeter shtet qe nuk eshte islamik si ne Belgjik por ne Kosove kjo me duket e pakuptushme
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga Prada Mon 15 Nov 2010 - 12:47

kta nxënsit ne shkolla qe shkojn ti mesojn msimet e tyre e detyrat qe ju jap profesori si detyrat e shtepis nihre e tani ti vendosin shamijat


se krejt qita sipoivendosshin shamijat ishin ngelca ndoket hahahahhaahhahaha
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 15 Nov 2010 - 14:05

Budallalliqe ca snollin
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 18:01

po shkolla nuk esht institucion fetar;nese jan me shami,te rrijn ne shtepi dhe te mesojn atje,nuk esht nevoja qe te shkoje ne shkoll;dhe te diksriminohet nga te tjeret...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga LaDescarada Fri 14 Sep 2012 - 2:32

Gangsterja shkruajti:po shkolla nuk esht institucion fetar;nese jan me shami,te rrijn ne shtepi dhe te mesojn atje,nuk esht nevoja qe te shkoje ne shkoll;dhe te diksriminohet nga te tjeret...

po ato vajza nuk e majn shamin veten ne institucione fetare...ky eshte obligim me majt kudo qe shkojn e kudo qe jan ....eshte njesoj sikur met thon tye mos u vesh keshtu por ashtu. Pse me msu ne shpi kur jan shkollat per ate pune?? secili i meriton drejtat e barabarta pa marr parasysh qfar feje ki, qka vehs, qka math, si e ki gjendjen ekonomike, a tpelqna ma shum ngjyra e kuqe apo e zez etj...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 8:37

shume e pa drejte pse vendos shami me largu nga shkolla ??
pse??
sepse drejtori i shkolles po ka qef me shku femrat ne miniqa e me i rrezit syte ne to ncncncncnnc
pradaj kur erdhe ligji me vnu shami prindri zgjohen ne kembe jo me vnu shamij qika jeme
pse???
pse pastaj thua profesori ma nguci qiken profesori ma nguci femren po mbuloje qiken apo te dashuren edhe askush nuk e nguce
shamija eshte mbules per cdo vajze edhe i lutem motrave muslimane qe te mbulohen me shami
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla Empty Re: Vendos shaminë, përjashtohet nga shkolla

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi