Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh

Shko poshtë

Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh Empty Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh

Mesazh nga An0nim prej Mon 5 Aug 2013 - 0:26


Ështe verë! Të gjithë ne duan gjëra të bukura dhe praktike.


Në vazhdim ju propozojmë disa ide se si ta lidhni shaminë tuaj në plazh dhe çdo ditë të dukeni ndryshe dhe kuptohet shumë bukur.
Janë mënyra shumë praktike, të lehta, të thjeshta, të cilat me pak mund dhe ushtim do t’i mësoni lehtë.

Është mirë që disa ditë para se të niseni për pushime të ushtoheni se si të lidhni shaminë tuaj të preferuar dhe në plazh do të jeni shumë trendi.
bota-shqip
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh Empty Re: Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh

Mesazh nga Anakonda prej Sat 31 May 2014 - 19:12

hihihi  hihihi  hihihi ku tka shku mendja

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi