Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë

3 posters

Shko poshtë

Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë Empty Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 23:15


Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë Spacer
Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë 60208ROME-Një
tragjedi e vërtetë ka goditur një familje marokene që jetonte në
Umbertide, provincë e Perugia, Itali. Viktimat e një historie tronditëse
ku zakonet fetare ishin shkelur, janë fëmijët Ahmed, 8 vjeç dhe motra e
tij, Jiahane, 12 vjeç, ndërsa autori babai Mustafa Hajjaji, 44 vjeç.
Policia
konfirmoi se babai i therri me thikë fëmijët e tij dhe më pas tentoi të
vrasë veten në shenjë hakmarrjeje ndaj gruas që e la sepse ai nuk
ambientohej më mënyrën e jetesës që gruaja e tij bënte në Itali.

Gjithçka
dyshohet se ka ndodhur të martën më mbrëmje, ndërsa skena u zhvillua në
shtëpinë ku fëmijët jetonin me nënën e tyre. Në dyshemenë e banjos,
karabinierët gjetën trupat e fëmijëve pa jetë, ndërsa ishin prerë thellë
në fyt.
Babai ndërkaq kishte tentuar të vriste veten duke prerë
damarët, por u gjet në kohë dhe u dërgua në reanimacion në spitalin e
Castellos.
Para se te kryente krimin, marokeni fillimisht mori gruan
e cila punonte në një restorant dhe e njoftoi se do i jepte fund.
Ish-gruaja vendosi që të njoftojë policinë e cila shkoi në banesën ku
jetonte 44-vjeçari, por atje nuk gjeti njeri. Më pas ata vijuan
kontrollin në banesën e gruas dhe fëmijëve ku dhe zbuluan ngjarjen tepër
të rëndë.

Duket se gjithçka e ka zanafillën 1 muaj më parë.

Ish-
e shoqja e 44-vjeçarit, kishte denoncuar burrin e saj në polici sepse
ai e keqtrajtonte. Gruaja 34-vjeç kishte rrëfyer në polici se i shoqi e
kishte kërcënuar se do ta vriste me thikë. Sipas gruas, i shoqi e kishte
kërcënuar sepse ajo kishte hequr shaminë e kokës.
“Është një
tragjedi tepër e rëndë që ka tronditur thelë provincën. Gjetën vdekjen 2
krijesa të pafajshme dhe nga njeriu që duhet ti mbronte nga e keqja,
babai i tyre”, tha polici që ndiqte hetimet.

Në shtëpinë e tragjedisë u gjetën shkrime me shkronja arabe të shkruara me gjak, të cilat priten të deshifrohen nga policia.

(d.b/Corriere/BalkanWeb)
Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë Spacer
Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë 30l12rc Pytje & Përgjigje Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë Empty Re: Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë

Mesazh nga Arabela Thu 8 Nov 2012 - 7:01

t e lesh vendin tend nuk do thote te braktisesh kulturen tende,,,se kur del treni nga binaret nuk dihet si vene punet pastaj,,,e ha i pafajshmi,,,me vjen shume keq per femijet qe jane bere viktime e mosmarrveshjeve e tekave e kokefortesirave te dy partnereve familjare te paarsyeshem ,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë Empty Re: Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:23

emedet kta meshkujt e sotshem sjom hutu un qe them se do rri beqare

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë Empty Re: Marokeni vret fëmijët e tij, ndëshkoi gruan se hoqi shaminë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi