Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur

2 posters

Shko poshtë

Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur Empty Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur

Mesazh nga Binni Sun 12 Sep 2010 - 6:27

Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur Hrm3ae

Mitrovicë, 12 shtator - Policia e Kosovës ka konfirmuar se mbrëmë vonë pas takimit të basketbollit ndërmjet Turqisë dhe Serbisë në urën e lumit Ibër në Mitrovicë kanë ndodhur incidente në të cilat kanë marrë pjesë disa qindra persona nga të dy anët e urës.
Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Besim Hoti, siç raporton Radio Evropa e Lirë, ka thënë se pjesëmarrësit e incidenteve nga të dy anët kanë hedhur gurë ndaj njëri tjetrit.
“Nuk ka pasur kontakt të drejtpërdrejtë ndërmjet pjesëmarrësve të incidentit. Njësitet policore dhe ato të EULEX-it, kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe nuk kanë lejuar përshkallëzim të incidenteve”, ka thënë Hoti dhe ka shtuar se “situata tash është nën kontroll”.
Zyrtarët e Qendrës spitalore që ndodhet në pjesën veriore të qytetit u kanë thënë mediave serbe se në këto incidente janë lënduar katër persona, prej të cilëve njëri është në gjendje kritike.
Mediat në Beograd thonë se të lënduarit janë pjestarë të nacionalitetit serbë, ndërsa ende nuk dihet nëse të lënduar ka edhe në mesin e shqiptarëve.../Klealove/
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur Empty Re: Mitrovicë: Incidente në urën mbi Ibër, 4 të plagosur

Mesazh nga albushi Mon 13 Sep 2010 - 22:54

Per fat te keq isha ne at ngjarje diten e trazirave ne Mitrovice . po ndjenje e keqe ne vete se thosha me veten deri kur ky qytet i ndar keshtu , edhe pse nuk jam nga aj qytet por e dua shum . dhe dhasht zoti qe sa me pare te bashkohen shqiptaret ne at ur fatkeqe .
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi