Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mroma nga zemra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mroma nga zemra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mroma nga zemra

5 posters

Shko poshtë

mroma nga zemra Empty mroma nga zemra

Mesazh nga migena Fri 19 Jun 2009 - 5:52

:gezim: mroma te gjithve ore ka njeri ketu :gezim:
migena
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga elioni Fri 19 Jun 2009 - 5:52

mirmbrema zemra si je mire?
elioni
elioni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 165
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Jun 2009 - 6:51

mroma mi zemra
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga clod Fri 19 Jun 2009 - 9:01

mroma zemra :king:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga rifati Fri 19 Jun 2009 - 9:54

mroma
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga clod Fri 19 Jun 2009 - 10:20

:scratch:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Jun 2009 - 20:04

mjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Jun 2009 - 0:19

mjesi juj zemra se mroma ka qèn mrome juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Jun 2009 - 1:04

mroma
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 18:57

mirmbrama rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mroma nga zemra Empty Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi