Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kur dridhet zemra? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kur dridhet zemra? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur dridhet zemra?

+4
Docteur
Arabela
Maksi
jona_shk
8 posters

Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Kur dridhet zemra?

Mesazh nga jona_shk Mon 16 May 2011 - 1:56

Një shikim i zjarrtë dhe një buzëqeshje e ëmbël mjafton nganjëherë që të
shkaktojnë një termet të një shkalle të lartë në zemër.Shqetësime të ëmbla
i quajtën,por këto dridhje prishin gjumin dhe ç`rregullojnë jetën e shpirtin...
Por,si mund të quhet një gjendje e tillë që shpeshton të rrahurat e zemrës??
Mbase do ta shpjegonte zemra po te kishte goje pa ja qe ska goje Ju si mendoni kur dridhet Zemra??????
jona_shk
jona_shk
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : shkoder/belgjik
Postime Postime : 158
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/03/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : kercimi, muzieka

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Maksi Mon 16 May 2011 - 1:58

kur i hyn tre fazori per rastin dashuria
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Arabela Mon 16 May 2011 - 5:26

para se te hyj te japi provim qesh qesh qesh :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Docteur Mon 16 May 2011 - 5:58

kur i thua ndonjeres qe e do vertet se qa ndjen per te dridhet prej emocioni ose kur te tut dikush kur se ke mendjen qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga WebMaster Mon 16 May 2011 - 6:01

Zemra dridhet atehere kur ndjen me te vertet dicka per dike apo dridhet kur po humbet dike ka shum raste qe te dridhet zemra po uroj mos ta provojne per gjera qe me te vertet te ben te uash
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga dajti modh Mon 16 May 2011 - 6:26

kur ke ftohte dhe ste ngrof njeri 972852
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Vizitor Mon 16 May 2011 - 6:40

KUR KAM LAJME TE KQIA PER FAMILEN TIME
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Selda Wed 18 May 2011 - 22:25

kur njiri jot te thot te dua ...te thot je jeta jeme....kur te man afer vetes dhe nigjon si rreh zerma e tij prej njenjava luletyyyyy
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga jona_shk Wed 18 May 2011 - 22:27

kur edon dike shum celebrate005
jona_shk
jona_shk
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : shkoder/belgjik
Postime Postime : 158
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/03/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : kercimi, muzieka

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Arabela Wed 18 May 2011 - 22:30

,,,nga shikimet plot deshire per nj-tj luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 6:09

Zemra dridhet kur gjendet perpara atij qe don.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur dridhet zemra? Empty Re: Kur dridhet zemra?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi