Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

+21
Arabela
Poeti Dhimbjes
Anakonda
dajti modh
Labja
Emona
Shkembi
LaDescarada
krushku
Vellai
Erika
Alberti
kleopatra
clod
Shaban Cakolli
Gjakush Tana
leona
Lot i derdhur
Aristogata
WebMaster
sidorela
25 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Jun 2009 - 3:14

First topic message reminder :

Shqiperia Po Ndryshon
Besim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 18:01

njeri qe ka respekt dhe vlera per veten e tij..

zjarr....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 27 Jun 2012 - 3:44

Zjarri te djeg, ndaj mos luaj me te.

Kafe.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga WebMaster Sat 7 Jul 2012 - 10:24

Kafia e mengjesit me ncjerr gjumin C.o.o.l

Mendim
Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga WebMaster Sat 14 Jul 2012 - 8:32

Mendo se nuk ben dem

Kerko
Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Arabela Sat 14 Jul 2012 - 8:36

Kerko qe te gjesh,,,

gjej,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Oct 2012 - 3:45

Gjej sepse kerkimet e shumta ste bejn dem
shpres

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Arian 123 Wed 17 Oct 2012 - 3:52

Shpresa e fundit te shkruajta!provoje fatin serish me mu..


Bukuri.......
..
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 17 Oct 2012 - 3:53

Bukuria e brendshme eshte gjithcka.

Kujtim
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Arian 123 Wed 17 Oct 2012 - 3:57

Kujtimet jane iluzion e nga nostalgjija i kujtojme me endje.

Profesion.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Oct 2012 - 5:03

Profesion esht diocka qe tjep cesh(lek)
Hajdut...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 0:00

Hajdut ka ne gjithe Kosoven Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 3784912568

Levizje.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Xhan Fri 14 Dec 2012 - 0:12

Levizje andej kendej.....

Kembngulje ?

Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 0:41

Kembngul cdohere per gjerat qe te takojn ty

Arritje.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Arabela Fri 14 Dec 2012 - 0:43

arrin dicka po ja vure mendjen fort,,,

ekziston
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 1:46

Ekziston nje buzeqeshje nga nje person i vetem qe mund te t'a ndryshoj jeten tende

Mendime.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Arian 123 Fri 14 Dec 2012 - 7:11

Mendime te keqia ka cdo njeri por te zgjuarit dine ti fshehin.

Mentalitet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga LaDescarada Sun 16 Dec 2012 - 3:17

shqiptaret e kemi mentalitetin ton

drejtesi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:03

shpresojm te behet

korrupsjon

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali - Faqe 4 Empty Re: Une Them Nje Fjale, Ti Formo Nje Fjali

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi