Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

+18
Shkembi
Arabela
Neta E
Emona
Prada
Tonii
LaDescarada
Єямєℓiиdå
Amazone
Maksi
pexha
leta
Ajo goca
kasperi
a70
albushi
WebMaster
Poeti Dhimbjes
22 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Sep 2010 - 3:34

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Re: Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga WebMaster Fri 24 Sep 2010 - 3:37

[You must be registered and logged in to see this image.]

te sjell biskotini [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Re: Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga albushi Fri 24 Sep 2010 - 4:07

Une cigaret se nuk shkon kaffeja pa duhan
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Re: Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 4:09

shahun te luajm se na ka lezet,shqiptarce de :o
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Re: Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Sep 2010 - 4:12

Aman, aman, sa me ka marre malli per te gjitha keto qe sollet me lart...

Akoma kafet i bej une, ju te tjeret vetem sillni dicka per ti shoqeruar ato.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Re: Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 4:31

ta shoqerojme kafene me nga nje gote te vogel me raki ne fund si thoni ju...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?! Empty Re: Une bej kafete, po ti cfare na sjell per ta shoqeruar kafen?!

Mesazh nga a70 Fri 24 Sep 2010 - 5:51

Muziken