Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli

2 posters

Shko poshtë

SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli Empty SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli

Mesazh nga Alberti Sat 25 Sep 2010 - 0:15

SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli Thumbnail.php?file=orso_p_257488494

Arinj 'flutures' në Amerikë! Një ekzemplar ariu kaf bie nga pema drejt e në rrjetën e ekipit shpëtues.

Momenti është kapur në një foto që dokumenton rënien e ariut në Missoula, në Montana. Bëhet fjalë për një këlysh 30 kilogramësh që ishte ngjitur në një pemë në qytet dhe nuk arrinte të zbriste më prej andej.

Arushi i ishte afruar qendrës së banuar në kërkim të ushqimit, skenë kjo që ndodh shpesh në ato anë. Pasi kishte hipur në pemë nuk po dinte të zbriste më e kjo situatë detyroi autoritetet që të ndërmerrnin një operacion të vogël duke e vënë në gjumë kafshën e trembur.

Disa minuta më vonë arushi përfundoi në rrjetën e shpëtimit dhe me t'u zgjuar u dërgua sërish në pyll.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli Empty Re: SHBA, arinjtë 'bien' nga qielli

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 4:29

aahahahahahahahah cfare nuk po degjon ne ditet e sotem
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi