Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rregullorja e forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rregullorja e forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rregullorja e forumit

Shko poshtë

Rregullorja e forumit Empty Rregullorja e forumit

Mesazh nga WebMaster Tue 28 Apr 2009 - 11:51

___________________________________________________________________________________________
Rregullorja e forumit
Ju lutemi lexoni rregulloren e forumit, ne menyre që të mos keni probleme në forum.


Rregullat bazë:

» Regjistrimi është falas dhe jo i obliguar me dëshire si regjistrimi po ashtu dhe largimi.
» Liria e shprehjes është plotësisht e lirë.
» Gjuha zyrtare është Gjuha Shqipe.


Ndalohen:

» Postimet me përmbajtje pornografike.
» Mesazhet abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse.
» Debatet dhe zenkat personale anetaret mund ti skjarojne me MP ose sherbime te tjera jo ne forum publik.
» Tema politike dhe ofendime partiake
» Nuk lejohet vendosja e linqeve apo fotove që kanë shenjen mbrojtese dhe jane te mbrojtura me copyright. Ne se anëtari pas vërejtjes nuk ndalon me copy paste atij/asaj do ti shuhet pa diskutim llogaria dhe largohet nga forumi
» Reklamat e forumeve tjera ( përveq atyre qe vehen si partnere ne portal)
» Shprehjet raciste, ofenduese dhe provokimet
» Venodsja e video klipeve nga Youtube ( veje vetem linkun e kenges jo videon)
» Ofendimet ndaj stafit rrepsisht te ndaluara ( admin dhe moderatorve ) ne kete ska tolerim anetari menjehere merr largim nga forumi


Postimet:

» Shkrimet jane prone e autorit dhe forumit ( nese autori largohet nga forumi stafi vendos ti fshij temat e tijë/saj apo jo duke patur parasysh mbarvajtjen e replikave kua ai/ajo ka postuar).
» Replikat duhet ti përmbahen temes.
» Diskutimet dhe Postimet të kene kulturë debatuese ( jo personale)Moderimi (Moderatoret)

» Moderatori ka te drejte te korigjoje shkrimet te bej nderhyrje dhe ti editoj.
» Moderatoret duhet te zbatojne rregulloren dhe moderojne temat.
» Shkrimet e forumisteve nuk guxojnë të fshihen nëse nuk janë thyer rregullat.
» Për cdo fshirje moderatori ka obligim ta lajmeroj autorin e postimet.
» Nese Moderatori si zbaton keto regulla i hiqet automatikisht e drejta per te moderuar kete Forum

» WebMasteri dhe stafi i web faqes (Administratoret) gëzjonë të drejten për te moderuar, levizur temat në kategorit përkatëse dhe për ti fshirë apo ndaluar temat që nuk janë ne përputhshmëri me rregulloren nëse në këtë dështojnë moderatoret.


Mbani Mend:

» Stafi nuk merr pergjegjesi ndaj shkrimeve te cilat mund edhe te jene veper kundervajtese apo penale është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Fondatorja e forumit: Klealove

Stafi i Forumit/ www.klealove.com

Ju Faleminderit për mirëkuptimin.

___________________________________________________________________________________________


Edituar për herë të fundit nga Kle@Love në Tue 10 Aug 2010 - 7:12, edituar 6 herë gjithsej
Rregullorja e forumit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rregullorja e forumit 30l12rc Pytje & Përgjigje Rregullorja e forumit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi