Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pertej ...Forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pertej ...Forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pertej ...Forumit

4 posters

Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Pertej ...Forumit

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Jun 2012 - 1:15

Gjithnje kemi shprehur mendimin ton se si na eshte dukur njeri-tjetri ktu ne forum

Sonte them te flasim per forumistat jasht forumit ne jeten reale


Si e mendoni personin me lart ne jeten e tij reale ?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga Emona Sat 16 Jun 2012 - 1:18

Me njohurin qe kam si mike..e mendoj te jet sportive nga pamja, puntoree besushme...dhe e rrept me njerzit...P.s Gabohem ?! Pertej ...Forumit 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Jun 2012 - 1:21

Jo nuk gabohesh ..

Ndersa do thoja per ty qe je besnike edhe te parashikoj ne jeten reale qe mban shum rresponsabilita ndaj Familjes edhe rrespketon veten duke mbajtur privatesin tende per kete te kam vleresuar gjithmon Pertej ...Forumit 3152301721
PS Gaboj Pertej ...Forumit 3189159776
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga Emona Sat 16 Jun 2012 - 1:39

Jo nuk u gabove...Pertej ...Forumit 3666372071

Kam pershtypjen se gjdo dite e me shum njeh si jan njerzit ne raliteti,mban distancen e duhur drejt tyre.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga Arabela Sat 16 Jun 2012 - 1:41

emona ndjek gjithe ndeshjet e kampionatit tani per tani Pertej ...Forumit 3189159776 Pertej ...Forumit 1160354451
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga Emona Sat 16 Jun 2012 - 1:58

E cekt dhe e vendosur kur do te arrij dicka juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 2:34

kjo duket vajze e mire;e thjesht dhe e drejperdrejt;nje person qe cdokush e vlereson;me aq sa di un kjo nuk esht mendjemadhe;por nje tip i kuptueshem dhe i shoqerueshem me cdo lloj karakteresh njerezore

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pertej ...Forumit Empty Re: Pertej ...Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi