Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fototeka e Forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fototeka e Forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fototeka e Forumit

5 posters

Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Fri 27 May 2011 - 23:06




Ketu ne kete teme mund te postohen foto te rralla te objekteve misterioze,te personaliteteve te medha boterore,mutacione te krijesave njerzore e te kafsheve dhe cdo foto qe mund t'ju duket me vlera te rralla
..


Foto te objekteve qe ka perdorur diktatori Stalin


Fototeka e Forumit 319413974_2d01c87ba5


Fototeka e Forumit 319416374_076372a008

Fototeka e Forumit 320206054_07921ea491

Fototeka e Forumit 319310361_016a000b22


Fototeka e Forumit 320169495_0792983fc2

Fototeka e Forumit 320169541_bd39c8bae6_m

Fototeka e Forumit 320169557_97ed2374e9


Fototeka e Forumit 320169505_4258543235


Fototeka e Forumit 319310366_a0e9b83f18


Fototeka e Forumit 320169486_789c32c0e2

Fototeka e Forumit 319406592_6790183d1f

Fototeka e Forumit 320050348_87d29ea116


Fototeka e Forumit 320050344_860b637f09

Fototeka e Forumit 320050307_1dfef0cb67

Fototeka e Forumit 320050300_ebaf94bc12

Fototeka e Forumit 320050335_797c9b42c2
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sat 28 May 2011 - 3:33


Pemet me te ''magjishme'' ne bote...



Fototeka e Forumit Basket-tree





Fototeka e Forumit Two-leg-tree





Fototeka e Forumit Ladder-tree





Fototeka e Forumit Axel-erlandson




Fototeka e Forumit General-sherman-sequoia


Fototeka e Forumit Chandelier-tree




Fototeka e Forumit Chapel-oak-allouville-bellefosse




Fototeka e Forumit Chapel-oak




Fototeka e Forumit Chapel-oak-allouville



Fototeka e Forumit Tule-tree


Fototeka e Forumit Arbol-del-tule



Fototeka e Forumit Tule-knot



Fototeka e Forumit Banyan-tree-aerial-root



Fototeka e Forumit Baobab-teapot-ifaty



Fototeka e Forumit Baobab-zimbabwe



Fototeka e Forumit Baobab-toilet



Fototeka e Forumit Baobab-prison


Fototeka e Forumit Tree-tenere
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga WebMaster Sat 28 May 2011 - 4:01

Pemet me pelqyen shume gjera shum magjike




Fototeka e Forumit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fototeka e Forumit 30l12rc Pytje & Përgjigje Fototeka e Forumit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sat 28 May 2011 - 4:13



Krijesa detare qe nuk i keni pare kurre me pare...




Fototeka e Forumit Hatchetfish

Fototeka e Forumit 213913_14

Fototeka e Forumit Ertyrtyrtyry

Fototeka e Forumit Dtryfghfg

Fototeka e Forumit Rgbdfbcvb

Fototeka e Forumit Ertyrtytryertyrydfghgfh


Fototeka e Forumit Wertertrtwgfg

Fototeka e Forumit Ertyfhgfhfghfgh


Fototeka e Forumit Firefly_squid

Fototeka e Forumit Firefly_squidasdasd

Fototeka e Forumit Fdhfghdfghfgh

Fototeka e Forumit Sdfgdfgdfg


Fototeka e Forumit 1797637135_4cf23f7210


Fototeka e Forumit 1798479430_b69652a4f6

Fototeka e Forumit 213913_18

Fototeka e Forumit Rtegdfgxfb


Fototeka e Forumit Rtyerwythfg

Fototeka e Forumit 1795523221_fdad91b1d8

Fototeka e Forumit 457146720_974319d423

Fototeka e Forumit 34523543545

Fototeka e Forumit 4365464565465

Fototeka e Forumit 601px-Haeckel_Ophiodea_70_Astrophyton_darwinium

Fototeka e Forumit Ertyrthfghfg

Fototeka e Forumit 23456345yrty
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga WebMaster Sat 28 May 2011 - 4:22

Wauu sa te quditeshme me verte po do jene helmuese




Fototeka e Forumit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fototeka e Forumit 30l12rc Pytje & Përgjigje Fototeka e Forumit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga Emona Sat 28 May 2011 - 4:24

Interesante, merzitje shume

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sat 28 May 2011 - 4:29




Shpella me mahnitese ne bote...



Keto stalaktite dhe stalgmite te mahnitshme te shpellës se Soreq-it, jane disa kilometra në lindje nga Bet Shemesh në Izrael. Ka shumë shpella në zonë, por shpella Soreq pa asnjë dyshim eshte me unike në bukurinë e saj,ne te gjithe boten.


Fototeka e Forumit 293608107_da2ae9736d


Fototeka e Forumit 293607729_7801f2ff6b_o

Fototeka e Forumit 293608106_29d6f33141_o


Fototeka e Forumit 293607733_815ef193fe_o


Fototeka e Forumit 293607728_cbdf19d549_o


Fototeka e Forumit 293607732_8b3d2a5654_o


Fototeka e Forumit 293607734_a312baf918_o

Fototeka e Forumit 293608102_3ce5f32add


Fototeka e Forumit 294050285_aca6ea1e12
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sat 28 May 2011 - 5:05


Avionet me munstruoze ne bote.]



Gjate zhvillimit te teknologjise se aviacionit,jane prodhuar shume tipe dhe prototipe avionesh.Gjate ketij ''evolucioni'' jane prodhura edhe disa ''monstra''...Ndiqini ne fotot e meposhteme
.

Fototeka e Forumit Drt6judt5res54re


Fototeka e Forumit 5e875re6rt5d


Fototeka e Forumit Fyi7kdtr6urs5


Fototeka e Forumit SaundersRoePrincess

Fototeka e Forumit Dtr6juers5re

Fototeka e Forumit Tfr7idrt6uers5e

Fototeka e Forumit Dr6user5yes54rew

Fototeka e Forumit Xc99

Fototeka e Forumit Xc99
Fototeka e Forumit E56u4we5yue44

Fototeka e Forumit B-36_01

Fototeka e Forumit T5r6uidres5


Fototeka e Forumit Rt56urs5yues543e

Fototeka e Forumit Drt6ures5es54re

Fototeka e Forumit Re6uers5ye54w3


Fototeka e Forumit Tr6uers5yue35e

Fototeka e Forumit Tr7iurd6uers5ue


Fototeka e Forumit Gtfkjdfsjdrte

Fototeka e Forumit Ejfgjghm



Fototeka e Forumit HarrrGrantDartYellowSky2



Fototeka e Forumit 345y7ergsdfgf



Fototeka e Forumit 345yuhdfhgfnjghkmhj

Fototeka e Forumit 2025652192_b22fc7c923_o

Fototeka e Forumit S640x640


Fototeka e Forumit Ertyhdfcxc

Fototeka e Forumit 3456eryghdsfhfgj

Fototeka e Forumit 456utgfhdfhdf

Fototeka e Forumit 456utgfhdfhdf

Fototeka e Forumit Etryerhdfghgfvn


Fototeka e Forumit 345hyergsdfsd

Fototeka e Forumit 2038560981_910d5f617a_o

Fototeka e Forumit 2038558787_be08c31bae_o

Fototeka e Forumit 3457yethdfdf

Fototeka e Forumit 3456yuedgdfgvsd

Fototeka e Forumit 1428280879_ababf24a5a_o

Fototeka e Forumit Erthgcbnvbnmbnhm


Fototeka e Forumit E6yuerfyrghf


Fototeka e Forumit Er6uer6urtgf


Fototeka e Forumit Etyjeryjrtgfr


Fototeka e Forumit Ery6jrw6thjrthfnd


Fototeka e Forumit R7ie56ujerythjtfgfc


Fototeka e Forumit Ert6jeryjgyhjfg

Fototeka e Forumit Sikorsky-S-64-Skycrane-Revell-15


Fototeka e Forumit Kjhgkjhgkjhk


Fototeka e Forumit Eryjeryjdfhndf


Fototeka e Forumit Ery6jrwthjtrhdf
Fototeka e Forumit Eryjrwethrtgfdb

Fototeka e Forumit Erhjrwtjngc
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sat 28 May 2011 - 23:24



Kartmonedha dhe monedha te vjetra te shume shteteve, jashteqarkullimit



Fototeka e Forumit E45ywe45y5rt6


Fototeka e Forumit E5467u54ey7uestyewrw
Fototeka e Forumit 5e6user5yeasrte
Fototeka e Forumit E65use5yaer


Fototeka e Forumit Asdgsdfgdfvgdf


Fototeka e Forumit 0_375b6_e95611b1_XL


Fototeka e Forumit E56ueryerter


Fototeka e Forumit 356345etwyrtgsr

Fototeka e Forumit 4795700_7_en

Fototeka e Forumit E54y5e4wye54rer


Fototeka e Forumit E56yuerw5yergt4esr


Fototeka e Forumit P45_20p_shimmin__2008


Fototeka e Forumit Jersey_million

Fototeka e Forumit Bethan_hains_20__c_900201

Fototeka e Forumit 56eyuewt5raewrs

Fototeka e Forumit 4e5ywe54wae4tawetw

Fototeka e Forumit 45y5esstrew

Fototeka e Forumit E46uwe54ye5yer

Fototeka e Forumit 65eue5yer

Fototeka e Forumit E45yew5tyewrew

Fototeka e Forumit 56eu5yhesrgysazes


Fototeka e Forumit 6ruidr6yues5yesr

Fototeka e Forumit 65euer5yuesrtydser

Fototeka e Forumit 56y7ue5yesrtyae

Fototeka e Forumit 65ur6usdr5tyr

Fototeka e Forumit 4e5y7e54y67ewtwe

Fototeka e Forumit 65eudr6uesryr

Fototeka e Forumit G6022

Fototeka e Forumit G6022

Fototeka e Forumit E56ur5yuerstydr

Fototeka e Forumit 65urye5syesrde

Fototeka e Forumit E65ur6u5rydrys
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sat 28 May 2011 - 23:42


Instrumenta muzikore shume te rralle



Fototeka e Forumit 1317634590_b3ebe24964


Fototeka e Forumit 1316461975_c1a036b832

Fototeka e Forumit 1309639643_173f2ecf16

Fototeka e Forumit 1310520224_e479dc53ee

Fototeka e Forumit 1319061534_aa28b813de

Fototeka e Forumit 1317822697_213783bcc3

Fototeka e Forumit 357547878_e50f0cf2b0

Fototeka e Forumit 1317691190_549393cefc

Fototeka e Forumit 1316843717_7309404788

Fototeka e Forumit 1317876724_42b4a2008c


Fototeka e Forumit 487025160_1d51df34d0

Fototeka e Forumit 1318738290_79c383b1de

Fototeka e Forumit 1317849015_be83939def

Fototeka e Forumit 1317849531_3c39979f18

Fototeka e Forumit 1318803928_a60e489302

Fototeka e Forumit 1318817628_7b21a5682e

Fototeka e Forumit 1317958981_0327260914

Fototeka e Forumit 1317579602_7a3b07ec9f
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sun 29 May 2011 - 5:24


Projekte madheshtore mahnitese te se ardhmes




Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh4.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVOwVx_QI%2FAAAAAAAAJus%2Fl7OnbONLLyc%2Fsdfghghg

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh3.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVNgVx_PI%2FAAAAAAAAJuk%2FnejCAZt9ZJE%2Fgfhdgfhd
Kulla Cristal Island Moske


Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh6.google.ca%2Fabramsv%2FR8pKbQVyBBI%2FAAAAAAAAJ-Y%2Ft4P2qm_at9U%2FFullMoon_1

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh6.google.ca%2Fabramsv%2FR8pKcQVyBCI%2FAAAAAAAAJ-g%2FKV-jquQaEhg%2FFullMoon_2

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh4.google.ca%2Fabramsv%2FR8pKcwVyBDI%2FAAAAAAAAJ-o%2FW8S9MHrEiy0%2FFullMoon_3

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh3.google.ca%2Fabramsv%2FR8pKdgVyBEI%2FAAAAAAAAJ-w%2FdNyvK1e9Dw8%2FFullMoon_4
Kullat ''Hena e Plote'' Azerbaixhan


Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh3.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVPgVx_RI%2FAAAAAAAAJu0%2F-BvRT1STCJE%2Funited-architects_coin-1

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh4.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVPwVx_SI%2FAAAAAAAAJu8%2Fs0UiuM8z0TE%2Funited-architects_coin-3

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh6.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVQQVx_TI%2FAAAAAAAAJvE%2FP3xSMwKi9TI%2FUnited%2520Architects%2520-%2520ECB%252C%2520Frankfurt%2520%25281%2529
Banka Qendrore Evropiane në Frankfurt do të ketë formë të një monedhe
Frankfurt Gjermani


Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh5.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVRAVx_WI%2FAAAAAAAAJvc%2FMKgz0fxfbng%2Feuroscraper2

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh4.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVQwVx_VI%2FAAAAAAAAJvU%2Fy6E2VMleCrM%2Feuroscraper5

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh3.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVQgVx_UI%2FAAAAAAAAJvM%2FfwPHYwn3t7Y%2Feuroscrape3

Euroscraper ka formën e nje rrethi te cuditshem, e cila me sa
duket redukton
rezistencën e erës dhe jep dritë më të mirë për hapësirat e gjelbra brenda..France



Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh5.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVaAVx_iI%2FAAAAAAAAJw8%2FQLN3WYlV_HE%2Fdfghaha

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh5.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVZAVx_hI%2FAAAAAAAAJw0%2FO7fom2qJgDc%2Fdghvbcvcc
Biblioteka Scala Kopenhagen


Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh6.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVXQVx_eI%2FAAAAAAAAJwc%2FWsFCnBMs58A%2Fdgfhdfghdh
Kompleks apartamenetesh Kiev, Ukrainë:

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh3.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVYgVx_gI%2FAAAAAAAAJws%2FyhFB0xk5qI0%2Fdfghshsjhjhj

Fototeka e Forumit Proxy?container=accel&gadget=www.darkroastedblend.com&debug=0&nocache=0&rooe=1&html_tag_context=img&url=http%3A%2F%2Flh4.google.ca%2Fabramsv%2FR8eVXwVx_fI%2FAAAAAAAAJwk%2FIiamvM3Q6AY%2Fdfgsfgsdhghg
Aeroport & Hotel,Qendra për Konferenca Stokholm, Suedi,
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sun 29 May 2011 - 21:41



Momente te pregatitjes dhe leshimit te nje anije kozmike



Fototeka e Forumit 01

Fototeka e Forumit 02

Tankeri i jashtëm,pregatitja vertikale ..Ndërtesa (VAB):
Fototeka e Forumit 03

Pregatitja e tankerit të jashtem:
Fototeka e Forumit 04

Fototeka e Forumit 05

Fototeka e Forumit 06

Përgatitja për rezervuarin(tankerin) në vertikale:
Fototeka e Forumit 07

Fototeka e Forumit 08

Heqje e tankerit:
Fototeka e Forumit 09

Fototeka e Forumit 10

Orbiter:tankeri i jashtëm me Solid Rocket Boosters (SRB):
Fototeka e Forumit 11

Makinat janë bashkangjitur me anijen në Facility Processing Orbiter:
Fototeka e Forumit 12

Fototeka e Forumit 13

Fototeka e Forumit 14

Fototeka e Forumit 15

Anija në ''hobe'' gati për ta cuar në VAB:
Fototeka e Forumit 16

Anija zhvendoset në VAB dhe do te bashkangjitet me tankerin e jashtme:
Fototeka e Forumit 17

Fototeka e Forumit 18

Bashkangjitja Anijes:
Fototeka e Forumit 19

Fototeka e Forumit 20

Fototeka e Forumit 21

Fototeka e Forumit 22

Përgatitja pajisjeve per në stacionin e hapësirës Facility Processing:
Fototeka e Forumit 23

Fototeka e Forumit 24

Multi-Moduli i Logjistikes (MPLM):
Fototeka e Forumit 25

Lëvizja:
Fototeka e Forumit 26

Fototeka e Forumit 27

Payload duke e lëvizur për ne Leshuesin Pad:
Fototeka e Forumit 28

Fototeka e Forumit 29

Heqja e mbrojtesit për futje në "Discovery"
kur ai arrin në jastëk:
Fototeka e Forumit 30

Fototeka e Forumit 31

Fototeka e Forumit 32

Anija "Discovery" lë VAB:
Fototeka e Forumit 33

Fototeka e Forumit 34

Fototeka e Forumit 438458446_0e293aea5b_o


Shigjeta tregon Leshuesin Pad.
Fototeka e Forumit 1

Kontrolli Crawler:
Fototeka e Forumit 2

"Discovery" mbërrin në Pad:
Fototeka e Forumit 3

Fototeka e Forumit 4

Fototeka e Forumit 5

Fototeka e Forumit 438458722_4b287a8772_o

Gati për Leshim:
Fototeka e Forumit 438455953_1d6c1b9946_o

Gati per nisje..!
Fototeka e Forumit 438458834_c7ff3f7480_o

Fototeka e Forumit 346ythfhdsfdfg
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sun 29 May 2011 - 23:00



Mikrorobote,biorobote dhe robote per qellime te''vecanta''



Fototeka e Forumit 430165833_10ac0605be
Fototeka e Forumit 314431445_9e6226d232

Fototeka e Forumit 314431413_e81bd1c829

Fototeka e Forumit 314431400_5732d762e7

Fototeka e Forumit 391873833_bd04e00976

Fototeka e Forumit 309233386_56201292b4


Fototeka e Forumit 2052233434_1bf66f0415

Fototeka e Forumit 2052233538_cc3213f169_o

Fototeka e Forumit 2052233644_b58415d0dc

Fototeka e Forumit 2051447537_f2c207ec3b

Fototeka e Forumit 2051101169_f5d9609a75
Fototeka e Forumit 2051100179_e31e350d84
Fototeka e Forumit 2051100447_de066eacbf
Fototeka e Forumit 2051100097_39a5b9c8df
Fototeka e Forumit 2051886198_f5d4161678
Fototeka e Forumit 2051886478_0cfeb7cb7c
Fototeka e Forumit 2051100637_ace6a345b6
Fototeka e Forumit 2051100755_ed2c601f91
Fototeka e Forumit 2051886950_efd4ac252d


Fototeka e Forumit 2051313235_cf655c7fb7

Fototeka e Forumit 2052098666_13deda342e

Fototeka e Forumit 2051313587_dc6aa302ff_o

Fototeka e Forumit 2052098846_04ddd1b998_o

Fototeka e Forumit 2051313393_d3de916823

Fototeka e Forumit 2051351271_367c5400d6
Fototeka e Forumit 2052136316_67753d8e29
Fototeka e Forumit 2051351745_5334730916

Fototeka e Forumit 2051351419_5c166d955e

Fototeka e Forumit 2052136540_14011381ff_o

Fototeka e Forumit 2051360211_8a01c76ed5_o

Fototeka e Forumit 2051351151_49ff9cbca5

Fototeka e Forumit 2051351005_c1bf924ffe
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Tue 31 May 2011 - 4:18



Transporti publik i se ardhmes



Te gjitha mjetet e se ardhmes do kene si baze konsumi per levizje,
energjine elektrike te prodhuar nga burime alternative...


Fototeka e Forumit 1465827289_912e4a751f


Fototeka e Forumit 1466690090_b4b26d808e

Fototeka e Forumit 1465827903_41ea87ed53


Fototeka e Forumit 1469094209_4aa57bad5b


Fototeka e Forumit 1469948112_9395d2018b

Fototeka e Forumit 1469093095_161ba1cd82

Fototeka e Forumit 1469093463_d2a30e4772


Fototeka e Forumit 1469091997_f52e04b512

Fototeka e Forumit 1469092499_0774d32104


Fototeka e Forumit 1469213481_a42a26dfae

Fototeka e Forumit 1470068332_bdde92f166

Fototeka e Forumit 1469214015_a64363be93


Fototeka e Forumit 1470066340_ffd66f7b10

Fototeka e Forumit 1470064606_d02c11f8f2

Fototeka e Forumit 1470065292_97ab1b7425


Fototeka e Forumit 1470044580_46bd17025a

Fototeka e Forumit 1470044860_006be1dd59

Fototeka e Forumit 1470045032_b11c00cd8a


Fototeka e Forumit 1466696118_f1670710d4

Fototeka e Forumit 1465840997_c6e0c982b6


Fototeka e Forumit 1465877949_b143f611d1

Fototeka e Forumit 1465877539_06b55757b0

Fototeka e Forumit 1466730182_95c4c1ee2e

Fototeka e Forumit 1466729574_e03be3235b


Fototeka e Forumit 1465872677_d6744c278a

Fototeka e Forumit 1465871957_ef476a92d2

Fototeka e Forumit 1466728332_1a23a034d2


Fototeka e Forumit 1469417075_6ecd5ad3bb

Fototeka e Forumit 1470271804_16e369d068

Fototeka e Forumit 1470271232_01b16c4218

Fototeka e Forumit 1470271032_6379e06223


Fototeka e Forumit 1470271558_eebd42c798

Fototeka e Forumit 1469418377_bb3d9fb2df
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga exploreri Sun 5 Jun 2011 - 9:00


Merimanga te rralla



Fototeka e Forumit 36eytfgjghkjhk

Fototeka e Forumit 456756utykjhkj

Fototeka e Forumit 3457e5ytfjghjmbhmbmn

Fototeka e Forumit 3456456e5ytfjghjgh

Fototeka e Forumit 2644154396_30b7aee287_o

Fototeka e Forumit 4567u6ujjghmbg

Fototeka e Forumit 45uyjugkhjlk%2C

Fototeka e Forumit 345y6e5tuytfjghkmbjn%2C

Fototeka e Forumit 456uryjghkjmh%2Cnm%2C

Fototeka e Forumit 456uryjghkhjk%2Chj%2C

Fototeka e Forumit 456756utyjhkhjk

Fototeka e Forumit 45676rugyjkhjkj

Fototeka e Forumit 2632710516_bdae79388b_o

Fototeka e Forumit 546756utykjhkhj

Fototeka e Forumit 1120991317_ce2aec27f6_b
Fototeka e Forumit 456547utyuuykhk
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga Arabela Sun 5 Jun 2011 - 9:03

interesante,,skisha pare nga kaq afer merimanga,,,,shikohet qarte ndertimi tyre,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga Anakonda Sun 29 Jan 2012 - 5:47

Qenkan foto shume interesante.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fototeka e Forumit Empty Re: Fototeka e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi