Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

+19
valtori
Arabela
mister.albania
il conte
Anakonda
Darius
Maksi
Next
Klio
T_o_n_i
Durrsaku
Aяtємιѕα
Emona
Єямєℓiиdå
a70
WebMaster
Ariel
Sergio
Poeti Dhimbjes
23 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 4 Oct 2010 - 1:55

First topic message reminder :

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Mon 4 Oct 2010 - 4:01, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Malsori Wed 21 Nov 2012 - 11:22

Ketu do ta pres ne gjermani
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Ariel Wed 21 Nov 2012 - 11:27

Po ja ka ngrejt mendjen nje shoqja vet qe kane qene vjet ne seyschelles per vit te ri....e ju ka ngul atje....po aq larg duhet nje 10-ditesh...ku ja kemi ngene tani aq shume...nje 4 ditesh sa per festa mire jemi...dhe vjet ishim ne Dubai...sivjet Parisi do ishte sh mire.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga il conte Wed 21 Nov 2012 - 11:43

Mire do ishte mome te shkoje ne ndonje vend ku ka bore ...te besh ski..eshte shume bukur... Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Besa Wed 21 Nov 2012 - 11:44

Te shohim njehere a do te shpetojme sipas shume te perfolures FUNDIT TE BOTES (Apokalipsit ) juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Leo_uk Wed 21 Nov 2012 - 11:53

N'Angli.. kam bredh shume kete vite..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Vizitor Tue 27 Nov 2012 - 4:13

Un vitin e ri them ta kaloj andej nga .EDITUAR NGA KLEA... me ata fondamentalistat ordodokse.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 4:29

Kujdes ilirziu mos me bo reklama se do te bej ban perseri edhe nuk futesh me


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Vizitor Tue 27 Nov 2012 - 4:30

hajde klea hajde. Vetem ajo qe nuk ishte reklam po nejse.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 4:31

Ore lali ajo reklam eshte perderisa thua emrin e forumit ok


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?! - Faqe 2 Empty Re: Keni bere ndonje plan per Naten e Vitit te Ri, apo eshte ende heret?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi