Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

+18
Maksi
Space
xhoel
Єямєℓiиdå
Golden
bobi 10
kasperi
Elisaaa
Prada
Poeti Dhimbjes
Grejza
Roksana
Alberti
LaDescarada
Emona
dajti modh
WebMaster
Aristogata
22 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Te humbur ..KLea love forum'

Mesazh nga Aristogata Fri 5 Feb 2010 - 13:14

First topic message reminder :

Ketu mund te denoncojm rastet e antarve te humbur [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 8 Oct 2010 - 4:46

Lajmerim:
Sipas nje informacioni jo te qarte, nga burime jozyrtare te stafit drejtues te forumit KleaLove, eshte shpallur ne kerkim nje anetare e forumit, identiteti i se ciles nuk behet i ditur, por qe vetem e di te sigurte qe quhet Ariel.
Flitet qe nuk eshte pare ne forum, qe prej tre ditesh, dhe nuk dihet se ku mund te ndodhet, por gjithsesi nuk mungojn edhe supozime te tilla, qe me siguri mundet te jete ne shtepi, por qe nuk e dime se ku e ka.
Njoftohen te gjithe anetaret se, ne qofte se e keni pare kete person, te na lajmeroni menjehere ne numrin e emergjences qe eshte vene ne dipsozicion nga Kreret e Forumit dhe qe eshte:
05678... numrat tjere i dini vete.
Ose ne adresen:
Forumi Klea Love.
Kategoria Chit-Chat.
Tema- Lajmerim per forumistat e humbur.


Ju faleminderit per ndihmen tuaj, kuptohet ne qofte se do e jepni.

e  qeshur


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Fri 8 Oct 2010 - 4:53, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 8 Oct 2010 - 4:49

Hahaha yllo faleminderit per kete lajmerim po te tregoj une se Ariel ska humbur por per motive personale do te jet shum veshtire te futet shpesh ne forum nuk mundem te them me teper sepse eshte gje personale prandaj nga obligimet qe ajo ka do te futet me rralle ne forum ,,,Duke i uruar te gjitha te mirat e kesaj bote


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 8 Oct 2010 - 4:51

Falenderojme Klean per kete Njoftim te rendesishem qe na dha, ne lidhje me anetaren Ariel, keshtu qe te pakten tani e kemi te qarte, se nuk ka bere dezertim nga radhet e forumit.

Ndaj ne emer te forumit i urojme qe te jete mire me shendet dhe cdo aspekt tjeter te jetes, dhe kthim sa me te shpejt mes nesh, sepse na mungon prania e saj ketu.

Sinqerisht:
Saimiri
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Vizitor Fri 8 Oct 2010 - 4:52

kerkohet bukuroshja me emer JETA kushdo se din ku gjindet kjo vajz te lajmro e pret sherblimi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Elisaaa Fri 8 Oct 2010 - 4:53

Elisaaa ka humbur :shock:
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 8 Oct 2010 - 4:56

Operatoret e sherbit sekret te forumit, jane duke bere cmos, qe te bejne te mundur gjetjen e Elisaaa-s.
Ore me flani se nuk e kam te qarte une, per cilen Elisaaa e kemi fjalen njehere, sepse kjo qe na e berei kallzimin, u quanka Elisaaa vete.
Mos e ke gje fjalen per veten tende ti mi, duke qene se ke ne mendje te arratisesh?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Elisaaa Fri 8 Oct 2010 - 4:57

Saimiri shkruajti:Operatoret e sherbit sekret te forumit, jane duke bere cmos, qe te bejne te mundur gjetjen e Elisaaa-s.
Ore me flani se nuk e kam te qarte une, per cilen Elisaaa e kemi fjalen njehere, sepse kjo qe na e berei kallzimin, u quanka Elisaaa vete.
Mos e ke gje fjalen per veten tende ti mi, duke qene se ke ne mendje te arratisesh?!

[smile_1] ku je
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 8 Oct 2010 - 4:59

Gjithsesi duke qene se kam harruar tju bej te ditur se ne qofte se beni kallzim te rreme, per dikend, do te na duhet qe tju denojme, pasi beheni shkaktare per humbje kohe te punonjesve qe merren me gjetjen e atyre qe kane humbur.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 8 Oct 2010 - 5:00

[smile_1] Sa per jeten mundem te them qe mungon edhe ka shum dite qe nuk eshte futur ,,mesa di une ajo ska qene mire me shendet ,Tjeter nuk di gje i uroj te jete mire edhe te jet prezent ne shoqerin tone sa me shpejt rendesi ka shendeti para :5454787:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Vizitor Fri 8 Oct 2010 - 5:05

flm per informata besoj se ajo te jet mir me shendet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Elisaaa Fri 8 Oct 2010 - 5:08

Saimiri shkruajti:Gjithsesi duke qene se kam harruar tju bej te ditur se ne qofte se beni kallzim te rreme, per dikend, do te na duhet qe tju denojme, pasi beheni shkaktare per humbje kohe te punonjesve qe merren me gjetjen e atyre qe kane humbur.

[smile_1] shkruani denimin e paguaj une nuk harroi te lajmerohem per pagesen e denimit [smile_1]
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Alberti Fri 8 Oct 2010 - 8:41

Ka humbur BLERTA.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Sat 9 Oct 2010 - 3:03

Letaaaaa Na ka humbur ,eka pa Njeri ateeeee? :(

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga LaDescarada Sun 10 Oct 2010 - 2:07

Maksin moti se kam pa... :scratch:
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Sun 10 Oct 2010 - 3:16

:roll: Moj ty desh t'qita me t'lajmur te humbur [smile_1][smile_1][smile_1][smile_1]!

Albinaaaa Ku na ka mbet breeeee?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Vizitor Sun 10 Oct 2010 - 3:39

LaDescarada shkruajti:Maksin moti se kam pa... :scratch:


Maksi per arsyet e tija personale dha doreheqjen vete dhe u largua nga ky forum.....gjithsesi i them se esht i mirepritur ketu kurdohere dhe na ka munguar te gjithve prezenca e tij.... rrespekte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga LaDescarada Sun 6 Mar 2011 - 1:10

albina, elhamiu, arjana, hera
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga kasperi Tue 8 Mar 2011 - 3:22

lajmerim,shpalle te zhdukur roksana dhe albina,ju lutem ata qe dine diqka per keto te lajmerojne ne agjensionin klea love
shperblimi per ate qe i gjene nje kalaveshe rrush
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Mar 2011 - 3:47

Për momentin mungojnë shumë forumista, i pari që hyn pret të vijnë të tjerët... qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Tue 8 Mar 2011 - 9:19

Tema u Bashkua ne Nje

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga bobi 10 Tue 8 Mar 2011 - 9:30

Paska pas debate kjo tema dikur 00027003

wowowowowowow

per te qesh


Ariel zonje.
Nqs kalonkesaj udhe kthe koken pas njehere edhe le pak shkronja e thuaj.

''Arieli ju lexon.,,

Bobos zemra mal.

geeegge


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Wed 7 Sep 2011 - 7:38

LaDecerada, ka humb??

Pimi??

Elisa

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Golden Fri 9 Sep 2011 - 2:09

EmoNa shkruajti:LaDecerada, ka humb??

Pimi??

Elisa

NUk e paskam pare atehere, se kam qene i humbur, tash e lexova [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Flm per interesimin [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 9 Sep 2011 - 2:10

Saimiri....ka humb.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga xhoel Fri 9 Sep 2011 - 2:14

lajmerim ne kerkim te dashurise se vertet [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Sep 2011 - 2:46

Hahaha Saimiri ka obligime pune


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Space Fri 9 Sep 2011 - 5:18

Po aida shtinon spo e shof kendej verdalle mos ka humbur dhe kjo :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Fri 23 Sep 2011 - 7:35

Golden shkruajti:
EmoNa shkruajti:LaDecerada, ka humb??

Pimi??

Elisa

NUk e paskam pare atehere, se kam qene i humbur, tash e lexova [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Flm per interesimin [You must be registered and logged in to see this image.]

[@@@@@@] Un Interesohem ky qesh Pff mos me merz ...Hupe i koh s'tu gjind askund emri ,Desh te Kerkova ka NJERZ TE HUMBUR :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga kasperi Sat 24 Sep 2011 - 8:14

Roksana

Jeta sa u gjete humbi perseriLolita edhe ajo na ka humburmoma edhe ajio si shpesh po na humb,me duket se ka cenzur nga i dashurie disa te tjere
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga kasperi Tue 27 Sep 2011 - 7:40

Maks mos e ke pa Arabelen,ka humbur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga dajti modh Tue 27 Sep 2011 - 8:10

ku je
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Maksi Tue 27 Sep 2011 - 8:22

kasperi shkruajti:Maks mos e ke pa Arabelen,ka humbur
sa do te pyesja ty kasper
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga EpiKada Tue 27 Sep 2011 - 9:46

une skam humbur :D jam ketu
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga kasperi Tue 27 Sep 2011 - 9:47

EpiKada shkruajti:une skam humbur :D jam ketu
[You must be registered and logged in to see this image.] veten vazhdo epi[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga EpiKada Tue 27 Sep 2011 - 9:50

patjeter engjell [TePuC]
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 9:09

ishalla nuk po na humbi ju,se kohet e shkuara nuk kthehen me.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 9 Mar 2012 - 11:55

Bobin e kan rrembyer me duket..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Mar 2012 - 12:10

Un ketu jam te tjeret te jen mire


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Sun 7 Oct 2012 - 0:38

Hapsi i temes Samiri ka humbe ktu e nje kohe te gjate...ndihet mungesa e tij.

Ka edhe disa tjert...Katniss,Golden,Epi,Doctor.:-(

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Oct 2012 - 0:40

Yllo saimiri ka obligime pune po he se te gjith do rikthehen sa te ftohi koha haha durim durim


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 2 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi