Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

+18
Maksi
Space
xhoel
Єямєℓiиdå
Golden
bobi 10
kasperi
Elisaaa
Prada
Poeti Dhimbjes
Grejza
Roksana
Alberti
LaDescarada
Emona
dajti modh
WebMaster
Aristogata
22 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Te humbur ..KLea love forum'

Mesazh nga Aristogata Fri 5 Feb 2010 - 13:14

First topic message reminder :

Ketu mund te denoncojm rastet e antarve te humbur [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Emona Sun 7 Oct 2012 - 0:42

KleaLove shkruajti:Yllo saimiri ka obligime pune po he se te gjith do rikthehen sa te ftohi koha haha durim durim

Edi maj..thjeshti i kujtova i cik se na mungojn.. :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 19 Oct 2012 - 1:37

Saimiri & Docteur
Shpresoj te jeni mire kudo jeni.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Arabela Fri 19 Oct 2012 - 1:45

saimiri pershendetje,,, Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 219302107
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Samuela Fri 19 Oct 2012 - 1:46

Ketu me juve jam [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:00

samuela ku je mi goc ??/
antaret me tmir marrin bann

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim, per forumistat e humbur...!!! - Faqe 3 Empty Re: Lajmerim, per forumistat e humbur...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi