Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

+13
pexha
Єямєℓiиdå
LaDescarada
aLbinna.
Ariel
Binni
Leo_uk
Alberti
Ajo goca
EpiKada
Emona
WebMaster
Alessia
17 posters

Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Alessia Sun 7 Nov 2010 - 22:42

Jam Alessia 21 vjece nga shqiperia ju pershendes te gjithve
Alessia
Alessia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 22
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Nov 2010 - 22:52

Pershendetje Alessia mire se erdhe ne shoqerin tone te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie me rrespekt Klea Love
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Emona Sun 7 Nov 2010 - 22:53

Pershendetje Ty Alessia Mire |Se Na erdhe Kalofsh Bukur Ne forumin Klea Love. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga EpiKada Sun 7 Nov 2010 - 23:06

PERSHENDETJE
MIRESERDHE NE MESIN TONE
TE UROJE NJE QENDRIM TE KENDESHEM

:tokeee:
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Ajo goca Mon 8 Nov 2010 - 0:15

mire se erdhe qendrim te kendshem ketu

:luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962 :luleperty58962
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Alberti Mon 8 Nov 2010 - 11:01

Pershendetje, mire se ke ardh, qaste te bukura.. ketuu

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Leo_uk Mon 8 Nov 2010 - 11:38

welcome.. :o
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Binni Mon 8 Nov 2010 - 13:21

Pershendetje Alessia Mire Se Erdhe Ne Shoqerin Tone Te Uroj Argetim Te Kendshem.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Vizitor Mon 8 Nov 2010 - 13:22

mire se erdhe Alesia Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia 0635 Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia 0635
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Ariel Tue 9 Nov 2010 - 23:09

Mire se erdhe Alesia :|
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga aLbinna. Wed 10 Nov 2010 - 0:21

Pershendetjeee !

Mire se ke ardhee..!


t'Uroj Argetim te kendshemm ne msinn ton!
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga LaDescarada Sat 13 Nov 2010 - 4:01

Pershendetje dhe mir se vjen!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Alessia Thu 18 Nov 2010 - 0:13

per ju te gjith :gocebukur:
Alessia
Alessia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 22
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Nov 2010 - 0:14

Mire se erdhe Alesia
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Alessia Thu 18 Nov 2010 - 0:15

Klea@Love shkruajti:Mire se erdhe Alesia
pershendetje :tokeee:
Alessia
Alessia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 22
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Nov 2010 - 0:17

Mire se ke ardhur Alessia ne shoqerine tone, te uroj cdo kenaqesi ne aspekt te gjithanshem...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Alessia Thu 18 Nov 2010 - 0:18

Luan_Valikardi shkruajti:Mire se ke ardhur Alessia ne shoqerine tone, te uroj cdo kenaqesi ne aspekt te gjithanshem...

faleminderit luano tytepuuth
Alessia
Alessia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 22
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 18 Nov 2010 - 2:58

Mire se erdhe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga pexha Thu 18 Nov 2010 - 3:00

Alessia shkruajti:Jam Alessia 21 vjece nga shqiperia ju pershendes te gjithve
mire se ke ardhe yllo klm me neve
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 18 Nov 2010 - 3:01

Mire se na ke urdheruar Alessia mireseerdheet
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Alberti Thu 18 Nov 2010 - 7:50

Mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Nov 2010 - 7:52

pershendetje juve ne online
mir se erdhe belti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Golden Thu 18 Nov 2010 - 11:04

Mire se erdhe Alessia! Te deshiroj caste te kendshme ketu mes nesh!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Sergio Fri 19 Nov 2010 - 21:35

mir se ke Ardh dhe kaloja mir me ne Ksajde mireseerdheet
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:34

rose53 mireserdhe.............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia Empty Re: Pershendetje antarve te forumit nga un Alessia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi