Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

+4
Ariel
Єямєℓiиdå
WebMaster
romantic boy
8 posters

Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga romantic boy Thu 18 Nov 2010 - 8:04

:pershendetje,,
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Nov 2010 - 8:10

Pershendetje romantiku mire se erdhe ne kete shoqeri te uroj argetim te kendshem ne mesin tone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga romantic boy Thu 18 Nov 2010 - 8:24

mire se ju gjeta.....do mundohem te jem aktiv per argetimin e faqes......
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Nov 2010 - 8:26

Mos ki problem rendesi ka qe sa her te futesh te ja kalosh sa me mire xemlaimee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Nov 2010 - 8:26

PERSHENDETJE ROMANTIK BOY,MIRE SE ERDHE NE KETE FORUM E JA KALOFSH BUKUR MES NESH Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... 646833 Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... 646833 Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... 646833
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga romantic boy Thu 18 Nov 2010 - 8:36

shum faleminderit anna je shum e mire... xemlaimee
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 18 Nov 2010 - 11:06

Tema nuk e ka vendin ketu!

Romanticboy.....Hoşgeldiniz..size umut bize büyük bir zaman var, buradasın mutluyuz.

Respekte.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Ariel Thu 18 Nov 2010 - 11:07

Pershendetje :pershendetje,,
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Nov 2010 - 11:08

Tema u leviz ne kadegorine e Prezantimeve te Antarve flm Ermelinda e zhvendosa
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 19 Nov 2010 - 4:49

Pershendetje edhe nga ana ime, dhe mire se vjen mes nesh romantic boy.
Uroj qe edhe ti ashti sikurse ne, tia kalosh sa me bukur ne kete forum.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Nov 2010 - 6:09

pershendetje dhe nga une te gjithve
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Nov 2010 - 6:38

mire se ardhe :fiori074:
klm mes nesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Prada Fri 19 Nov 2010 - 6:41

mir se erdhe ne mesine ksaj shoqerija qaste te kendshme romantic boy
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga romantic boy Fri 19 Nov 2010 - 11:45

shum faleminderit te gjithe jeni shum te sjellshem.... rrespekte
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Prada Fri 19 Nov 2010 - 11:49

ketu jan ashtu siq vin antart i presim e ti na erdhe me mikpritjen tuaj te bukur

e padyshim qe ketu nuk kan vënd fjal e kqinja ne ket pjesen tuaj


kalofshe mir e mir :429293:
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga romantic boy Fri 19 Nov 2010 - 11:53

:tokeee: rrespekte
romantic boy
romantic boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/11/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika

http://www.alblovers.page.tl

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Sergio Fri 19 Nov 2010 - 21:34

mir se erdhe Kaloja mir me ne knej
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:35

rose53 mireserdhe............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi.... Empty Re: Pershendetje miq te forumit eshte kenaqesi te jem antar i ktij forumi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi