Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lind foshnja me zemër në bark People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lind foshnja me zemër në bark People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lind foshnja me zemër në bark

2 posters

Shko poshtë

Lind foshnja me zemër në bark Empty Lind foshnja me zemër në bark

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Mar 2011 - 12:26

Dy muajshi Xin Xin ka vetëm një cipë të hollë që ja mbulon zemrën e tij e cila mund të shihet qartë e cila ndodhet në barkun e tij.

Prindërit e tij e sollën atë në spitalin Xin Qiao në Chongqing dhe kirurgët janë duke punuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Doktor Zhang Yuping, Zv. Drejtor i departamentit pediatrik të spitalit, tha: “Është një rast shumë i rrallë, zemra e tij është ekspozuar në mënyrën më të rrallë...t’ju them të vërtetën asnjëherë skam parë kësi rasti.”

Prindërit e djalit thanë: “Ne nuk besuam kur doktorët na thanë që ajo e cila po shihet në barkun e fëmijës është zemra.”

Kirurgët kanë dalë me shumë ide të ndryshme për të trajtuar Xin Xin, por secila ide është hedhur poshtë sepse ata kanë frikë se ai nuk mund të mbijetoj.

Tani mjekët kanë në planë që të presin deri sa djali të bëhet tre muaj sepse shumica e organeve të tij do të zhvillohen më shumë në mënyrë që kirurgët të bëjnë ndonjë ndërhyrje të mundshme.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lind foshnja me zemër në bark Empty Re: Lind foshnja me zemër në bark

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 4:49

sa keq qe me vjen per foshnjen e mjere
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi