Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
News-flash nga vipat e kinemase boterore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
News-flash nga vipat e kinemase boterore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

News-flash nga vipat e kinemase boterore

2 posters

Shko poshtë

News-flash nga vipat e kinemase boterore Empty News-flash nga vipat e kinemase boterore

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 21 Dec 2010 - 0:19

Ne kete teme sillni lajmet me te fundit nga vipat e botes.

News-flash nga vipat e kinemase boterore Johnny_depp_-_a_great_actor


Johnny Depp është cilësuar si aktori më i paguar në Hollywood. Sipas “Forbes”, është paguar me 50 milionë paundë për rolin e Mad Hatter në filmin e Tim Burton, “Alice in Wonderland” (Liza në botën e çudirave).
Ai së fundmi ka deklaruar gjithashtu se ka fituar 15 milionë paundë për të qenë në krahë të Angelina Jolie në filmin “The Tourist”.

Fitimet janë llogaritur nga të dhënat e marra me agjentët, menaxherët, producentët dhe avokatët e aktorëve për të zbuluar pagesën e tyre.

Renditja e 10 aktorëve më të paguar:

1. Johnny Depp - 50 milionë paundë
2. Ben Stiller - 38 milionë paundë
3. Tom Hanks - 30 milionë paundë
4. Adam Sandler - 26.6 milionë paundë
5. Leonardo Di Caprio - 18.6 milionë paundë
6. Daniel Radcliffe - 16.6 milionë paundë
7. Robert Downey Jr - 14.6 milionë paundë
8. Tom Cruise - 14.6 milionë paundë
9. Brad Pitt - 13.3 milionë paundë
10. George Clooney - 12.6 milionë paundë
[b]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

News-flash nga vipat e kinemase boterore Empty Re: News-flash nga vipat e kinemase boterore

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 25 Dec 2010 - 4:39

News-flash nga vipat e kinemase boterore 425.reynolds.johansson.050508

Johansson e Reynolds firmosin divorcin

Aktorët e Hollivudit, Scarlett Johansson dhe Ryan Reynolds kanë firmosur divorcin në Los Anxhelos, për shkak të qendrimeve të tyre të papërputhshme.
Cifti njoftoi ndarjen që më 14 dhjetor. Ata thanë se e kishin nisur marrëdhënien e tyre me dashuri dhe se me dashuri donin ta mbyllnin.

Johanson, e bërë e famshme me filmin “E humbur në përkthim” dhe Reynolds me “Propozimi”, ishin martuar në shtator të vitit 2008.

Ata thanë në deklaratën e 14 dhjetorit se, e kishin marrë vendimin për t’i dhënë fund martesës pas një konsultimi të gjatë dhe të kujdesshëm.

Dy yjet e kinemasë janë shprehur se, ndonëse nuk besojnë tek respektimi i privatësisë së tyre, do ta vlerësonin shumë një gjë të tillë.

Më herët, nga viti 2004 deri në vitin 2006, Reynolds ka qenë i lidhur me këngëtaren e njohur kanadeze Alanis Morissette.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

News-flash nga vipat e kinemase boterore Empty Re: News-flash nga vipat e kinemase boterore

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 17:51

e keto vipa lum si kto qe se vrasin mendjen per kurre far gjeje.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

News-flash nga vipat e kinemase boterore Empty Re: News-flash nga vipat e kinemase boterore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi