Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vipat shqiptare per Sali Berishen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Vipat shqiptare per Sali Berishen

Shko poshtë

Vipat shqiptare per Sali Berishen Empty Vipat shqiptare per Sali Berishen

Mesazh nga WebMaster prej Thu 27 Jun 2013 - 4:43

Ja disa reagime të marra nga Gazeta Shqiptare:Elton Deda: Fjalimi i Berishës, sa emocionues, aq dhe i vërtetë. Unë i kam dhënë dhe do t’i jap mbështetje Edi Ramës, por tani do doja një reformim të madh të PD-së….Ardit Gjebrea: Çdo fillim e ka një fund. Kjo vlen për ne, për poliitkën, për jetën. Berisha mori përsipër përgjegjësitë për humbjen e PD-së. është një gjest që tregon qytetari e përgjegjësi.
Ermal Mamaqi: Sali Berisha superman. Mirënjohje, respekte, nderime për të!
Kastro Ziso: Burrëria me fisnikërinë ta mbuluan qënien sot. Sa keq që nuk ke qenë i mbuluar këto vite.
Çiljeta Xhilaga: Kisha kohë që nuk derdhja lotë. Jam prekur shumë.
Aldon Lipe: Populli shqiptar i ka merituar udhëheqësit që ka zgjedhur. Por ky popull shpesh herë edhe nuk e meriton ndonjë prej tyre.
Bleona Qerreti: Je i madh Sali Berisha!
Julian Deda: Pas superfjalimit që mbajti, po vë re se të gjithë e duan doktorin…. Nesje, doktori mori përgjegjësitë, dhe u largua si burrë shteti. Faleminderit doktor!
Vipat shqiptare per Sali Berishen 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vipat shqiptare per Sali Berishen 30l12rc Pytje & Përgjigje Vipat shqiptare per Sali Berishen 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vipat shqiptare per Sali Berishen Empty Re: Vipat shqiptare per Sali Berishen

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:16

si bejn sikur e dun kur e rrzun nga pushteti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vipat shqiptare per Sali Berishen Empty Re: Vipat shqiptare per Sali Berishen

Mesazh nga Tonii prej Sat 13 Jul 2013 - 10:05

ne Shqiptaret jemi vertet nje popull i cuditshem, por pse?!
Sali berisha ka qen dikur sekretar i partis se Enverit pasi e mori Ramizi dhe e vendosi ne drejtim te partis demokratike, ky Sali na u be president dhe pasi u be president e shkatrroj vendin nga te kater anet.  Tropojen e futi ne gjak kull me kull, jugun e shqipris e donte shkrum e hi dhe nenat i veshi me shamia te zeza
parat ja u mori shqiptareve me te famshmet firma piramidale, shkatrroj ushtrin dhe beri kontraband armesh, furnizoj Milloshevicin me naft gjat luftes se bosnjes. 
urdheroj arrestimet e perndjeket e patrioteve qe luftonin per ceshtjen e Kosoves etj.
dhe te gjitha keto bema i beri nga periudha 1992 - 1997 . te mos flasim per tete vitet si kryeminister. 
ju lutem o rrypa me falni vipa Shqiptar meqe jeni te bredhur neper bot ju lutem me gjeni ne evrop nje popitikan qe te ket ber kaq shume mynzyre dhe te jet edhe ne pleqeri akoma ne politik,  kta njerez popujt e evropes se qytetruar i zhdukin me gjith hije  e ne Shqiptaret brohorasim per ta edhe pasi na mohojn na peshtyjne e na shkelin me kemb
ne psikologji ky eshte sindromi i pengemarrsit i cili pasi merr peng nje grup njerezish e me pas pengmarrsi eleminohet pra vritet , njerezve te cilet jane marr peng ju vjen keq per pengemarrsin e vrar.
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vipat shqiptare per Sali Berishen Empty Re: Vipat shqiptare per Sali Berishen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi