Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Where about in Europe do you live? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Where about in Europe do you live? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Where about in Europe do you live?

+5
Єямєℓiиdå
leta
LaDescarada
Aristogata
Poeti Dhimbjes
9 posters

Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Dec 2010 - 8:44

Where about in Europe do you live?
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Aristogata Fri 24 Dec 2010 - 8:56

Franca dhe Italia jan dy vendet qe do me pelqente te jetoja mireseerdheet


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Where about in Europe do you live? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Dec 2010 - 8:59

i live in the middle of europe ...i'll give u a hint : my neighboring countries are Italy, Austria, Hungary and Croatia:P:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga leta Fri 24 Dec 2010 - 9:14

Suedi dhe Angli...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 25 Dec 2010 - 5:14

England
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Docteur Tue 10 May 2011 - 5:22

i live in france but i dont like really france and europe i hate europe its bored for me
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Docteur Tue 10 May 2011 - 5:32

sameone of u live in france ? will be pleasure tu meet samebody for a drink because i dont have albanian friend's here :(
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga dajti modh Tue 10 May 2011 - 6:03

GJermani celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Arabela Tue 10 May 2011 - 6:06

i live in pogradec city celebrate005 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 23:51

London Brigde i like them

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Where about in Europe do you live? Empty Re: Where about in Europe do you live?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi