Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
What were U doing before entering the forum? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
What were U doing before entering the forum? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What were U doing before entering the forum?

+7
Atin@
dajti modh
Daku
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
Leo_uk
LaDescarada
11 posters

Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Tue 28 Dec 2010 - 5:18

I was eating:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 12:18

watching something on TV
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 12:21

Working...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Dec 2010 - 12:22

clean the snow.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 12:38

i was having a beer..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Thu 30 Dec 2010 - 4:06

watching a turkish soap opera:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 2 Jan 2011 - 11:58

LaDescarada shkruajti:watching a turkish soap opera:P

Which one, couse I was watching one as well?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Leo_uk Sun 2 Jan 2011 - 12:02

drinking wine, still do... mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Jan 2011 - 12:21

..I was reading a book
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Mon 24 Jan 2011 - 7:35

Miri shkruajti:
LaDescarada shkruajti:watching a turkish soap opera:P

Which one, couse I was watching one as well?!

well, the english title would be forbiden love but the turkish one is aski memnu or something like that 00027003


i was watching tv
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Feb 2011 - 4:47

Sleeping...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 11 Feb 2011 - 5:01

...working..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Fri 4 Mar 2011 - 6:12

have to admit...sleeping
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 29 Mar 2011 - 4:23

Working
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Daku Tue 29 Mar 2011 - 4:26

Drinking Coffee
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Sat 2 Apr 2011 - 4:39

talking with some family friends that came to vizit us
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 4:49

sleaping relax ,coffe :54454:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:01

dancing
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Mon 4 Apr 2011 - 10:53

doing my homework :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Leo_uk Mon 4 Apr 2011 - 10:54

cooking.. celebrate005
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 4 Apr 2011 - 11:01

I was out for coffee with Blero
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 18 Apr 2011 - 0:51

Sleeping...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Golden Mon 18 Apr 2011 - 0:56

I was eating lunch! :P

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Katniss Mon 18 Apr 2011 - 1:37

I was at the university...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Arabela Mon 18 Apr 2011 - 1:38

,,eating
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga LaDescarada Tue 19 Apr 2011 - 3:55

finishing a ppt work
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 12 Jul 2011 - 12:37

Working...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Arabela Tue 12 Jul 2011 - 17:37

,,drinking coffie,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 12 Jul 2011 - 23:44

Work
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 23:39

before I came on the forum I was in school, but since I came online learning sbeme and forum entries

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What were U doing before entering the forum? Empty Re: What were U doing before entering the forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi