Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krijime artistike nga Te-Li People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krijime artistike nga Te-Li People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijime artistike nga Te-Li

+6
Alberti
krushku
gishteza
Te-Li
Aristogata
WebMaster
10 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:35

Krijime artistike nga Te-Li Teshikojd
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:35

Krijime artistike nga Te-Li Klea
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:36

Krijime artistike nga Te-Li Sexygd
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:36

Krijime artistike nga Te-Li Tekerkojjx
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:36

Krijime artistike nga Te-Li Gjithnjemety
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:37

Krijime artistike nga Te-Li Delfinet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:37

Krijime artistike nga Te-Li Anotheropticalillusion
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:38

Krijime artistike nga Te-Li Tedua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:39

Krijime artistike nga Te-Li Gjithnjelotex
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Nov 2009 - 11:40

ju lutem anetar te dashur kete teme ta rrespektoni edhe mos ta beni chit chat ju flm shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Aristogata Wed 18 Nov 2009 - 12:41

KOMPLIMENTA TELI, VERTET SHUM TE BUKURA Krijime artistike nga Te-Li 8723 Krijime artistike nga Te-Li 8723
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Shote Galica/per knaqesine e mikes time Klea

Mesazh nga Te-Li Wed 18 Nov 2009 - 14:03

Krijime artistike nga Te-Li Shotaklea
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Flm Aristogata & Klea

Mesazh nga Te-Li Thu 19 Nov 2009 - 9:03

Krijime artistike nga Te-Li Kleaforumteli
Ju falenderoj per komplimentet, ndoshta edhe nuk i mbajë ne mend emrat
por avataret po me ngelin me teper ne kujtese,
bie fjala avatari i anetares Aristogata
te cilit i mungon vetem
poezia ndonese
ajo po flet
vete.
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga gishteza Thu 19 Nov 2009 - 10:11

punim super fantastik te lumshin duart Te-li
gishteza
gishteza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 97
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty flm per komplimentin syn

Mesazh nga Te-Li Fri 20 Nov 2009 - 8:26

Krijime artistike nga Te-Li Teli20112009
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga krushku Fri 20 Nov 2009 - 8:28

te li asnje fjale me shume se puna qe ben flet vete bravo dhe urime per ate qe ben.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Te-Li Fri 20 Nov 2009 - 8:39

flm krushku, shifet se syri yt din te shef te bukuren, mos mendo se femrat e forumin s'po e shohin, por keto po gjelozojne kete bukurine e rrallë Krijime artistike nga Te-Li Icon_biggrin

flm edhe nje here
te pershendes
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Sat 21 Nov 2009 - 5:24

Krijime artistike nga Te-Li 8723 jan pak fjalet e mia per te shkuajtur per ty flet vete arti qe ke yllo rrespekte miku im Krijime artistike nga Te-Li 8723
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Nov 2009 - 5:25

vetum perara te-li
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Te-Li Sun 22 Nov 2009 - 4:04

kushtrimi shkruajti:vetum perara te-li

Ani!
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Tue 24 Nov 2009 - 8:14

Krijime artistike nga Te-Li Perjujetojune
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Tue 24 Nov 2009 - 9:19

Krijime artistike nga Te-Li Hqsh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Alberti Tue 24 Nov 2009 - 10:14

Me pelqejn shum`

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty te gjitheve nga zemra urime festa jone kombetare 28 nentori

Mesazh nga Te-Li Wed 25 Nov 2009 - 10:55

Krijime artistike nga Te-Li Urime28nentoritelikleal

me rrespekt
Teli
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga gishteza Wed 25 Nov 2009 - 11:14

Si gjithnje nje punim fantastik
Shume mire Te-li
gishteza
gishteza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 97
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Te-Li Wed 25 Nov 2009 - 11:15

ky s'ishte si gjithnje po nejse, tash e hjek Krijime artistike nga Te-Li 838309
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 25 Nov 2009 - 11:23

te lumte te li shum shum i bukur ate qe kishe bere edhe vura direkt ne portal te lumte flm shum
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Te-Li Wed 25 Nov 2009 - 11:26

me rrespekt per flamurin , portallin tend si dhe veshjen tende sonte.
me vie mire qe u ka pelqyer
me respekt
si perhere
teli
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty klealove/teli/FORUM

Mesazh nga Te-Li Mon 30 Nov 2009 - 1:01

Krijime artistike nga Te-Li Klealoveteliforum
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Gangsta Mon 30 Nov 2009 - 1:34

Krijime artistike nga Te-Li 94251 Krijime artistike nga Te-Li 94251 Krijime artistike nga Te-Li 94251
Gangsta
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Te-Li Mon 30 Nov 2009 - 5:47

Krijime artistike nga Te-Li Edukleateli
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Nov 2009 - 7:34

wawwwwwwwwwwwww te_li shum e bukur kjo flm shum per keto mrekullira
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 7:41

eh te-li si gjithmon i mrekullueshem,esht nje talent i vecant brava brava brava brava
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Leo_Usa Mon 30 Nov 2009 - 9:38

te bukura shum talent i paster Krijime artistike nga Te-Li 94251 Krijime artistike nga Te-Li 94251
Leo_Usa
Leo_Usa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty ju flm qe te treve / teli

Mesazh nga Te-Li Mon 30 Nov 2009 - 9:53

Krijime artistike nga Te-Li Falenderimteli
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 9:58

:5454787: :5454787: :5454787: artist i vertet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty erresira / teli 2 dhjetor 2009

Mesazh nga Te-Li Wed 2 Dec 2009 - 8:18

Krijime artistike nga Te-Li Kleateli2dhjetor
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Dec 2009 - 8:19

wawwwwwwwwwww flm te_li shum nga ana ime edhe e gjith forumi sepse me te vertet i ke duart flori qe din ti japin kuptim gjdo gjeje qe ti ben te flm shume rrespektet e mia
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty flm Klea per te gjitha komplimentet tuaja/miqesisht Teli

Mesazh nga Te-Li Wed 2 Dec 2009 - 8:41

[quote = "KLEA"]wawwwwwwwwwww flm te_li shum nga ana ime edhe e gjith forumi sepse me te vertet i ke duart flori qe din ti Japin kuptim gjdo gjeje qe ti ben te flm shume rrespektet e mia [/ quote]

Krijime artistike nga Te-Li Kleadhurateg
Te-Li
Te-Li
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 323
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Dec 2009 - 8:45

FLM SHUM TE_LI PER KETE DHURATE TE FALENDEROJ NGA ZEMRA SHUM
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krijime artistike nga Te-Li Empty Re: Krijime artistike nga Te-Li

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi