Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shikojeni me shume kujdes... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shikojeni me shume kujdes... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shikojeni me shume kujdes...

3 posters

Shko poshtë

Shikojeni me shume kujdes... Empty Shikojeni me shume kujdes...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 16:37

Shikojeni me vemendje kete foton me poshte dhe perqendrojeni shikimin
tuaj ne qender te fotos, per nja 35 - 40 sekonda, pastaj shikoni murin
dhe nese jeni te zotet, me thoni se cilin shihni ne mur...Shikojeni me shume kujdes... Sssdg
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikojeni me shume kujdes... Empty Re: Shikojeni me shume kujdes...

Mesazh nga Ariel Tue 4 Jan 2011 - 0:28

Jezu krishtin mireseerdheet


Shikojeni me shume kujdes... 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikojeni me shume kujdes... Empty Re: Shikojeni me shume kujdes...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 8 Jan 2011 - 13:08

Bravo Ariel, e ke gjetur.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikojeni me shume kujdes... Empty Re: Shikojeni me shume kujdes...

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 8:55

stakova syte para saj,sepse po cmendem e me ne fund e kuptova.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikojeni me shume kujdes... Empty Re: Shikojeni me shume kujdes...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi