Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Institucione për kontrollin e tregut People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Institucione për kontrollin e tregut People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta: Institucione për kontrollin e tregut

Shko poshtë

Meta: Institucione për kontrollin e tregut Empty Meta: Institucione për kontrollin e tregut

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 4:53


Ministri i Ekonomisë, Ilir Meta ka deklaruar se qeveria shqiptare ka shënuar progres në sektorin e energjisë, duke marrë vlerësime edhe nga faktori ndërkombëtar.

Duke folur në një mbledhje pune të drejtuar prej tij, Meta është shprehur se duhet ende punë në sektorë të tjerë, kryesisht tek kontrolli i tregut dhe mbrojtja e konsumatorit. “Vlerësohet progresi për energjinë, progres-raporti është profesional. Tani duhet një ligj për energjinë e rinovueshme. Ndërkohë, ka ende punë për lëvizjen e mallrave. Do ngrihen institucione për mbikëqyrjen e tregut, por duhen edhe institucione për mbrojtjen e konsumatorit”, ka deklaruar Meta.

Njëkohësisht numri dy i qeverisë ka shtuar më tej se në progres-raport vlerësohet strategjia për mbrojtjen e pronës.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi