Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

3 posters

Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 5:34


Gjermania mund të rivendosë regjimin e vizave për vendet e Ballkanit, për shkak të fluksit të kërkesave për azil që ka pasur nga shtetas serbë dhe maqedonas.


Lajmin e bën të ditur e përditshmja sllovene “Dello”, sipas të cilës qeveria gjermane druhet se heqja e vizave edhe për Shqipërinë e Bosnjen mund ta rrisë këtë fluks.

“Në 11 muajt e parë të vitit 2010, në Gjermani kanë kërkuar azil 4218 shtetas të Serbisë dhe 2319 shtetas të Maqedonisë”, shkruan gazeta, duke iu referuar një raporti gjerman.

Sipas këtij burimi, shumica e azilkërkuesve nuk i plotësojnë kërkesat për marrjen e azilit, që janë kryesisht përndjekja politike, fetare apo etnike.

“Ministri i Brendshëm i Bavarisë, Joakim Herman, duke përmendur këta shembuj të keqpërdorimit të kërkesës për azil, ka kërcënuar me rivendosjen e vizave”, shkruan më tej gazeta.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 6:09

une kam dokumenta si trup dipllomatik “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 61998

le ti vendose “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 426788
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 6:47

sipas disa lajmeve nga tv gjerman i kanoset rreziku serbis dhe maqedonis tju rivendoset prap vizat banort e serbis kan apliku per azil 4218. 80.% jan shqiptar te lugines e presheves te gjith kta shqiptar nuk kan qen te punsuar ne shtetin e serbis sepse serbia nuk ka investu ne keto treva shqiptare ashtu qendron situata dhe ne maqedoni ashtu se ne keto shtete ende banort shqiptar jan kategoria e dyt.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Albert Tue 4 Jan 2011 - 6:48

po mire ti po ne te tjeret qe s kemi si t ja bejm bobi
apo vetem per vete mendon ti
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 79
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 6:49

kushtrimi shkruajti: sipas disa lajmeve nga tv gjerman i kanoset rreziku serbis dhe maqedonis tju rivendoset prap vizat banort e serbis kan apliku per azil 4218. 80.% jan shqiptar te lugines e presheves te gjith kta shqiptar nuk kan qen te punsuar ne shtetin e serbis sepse serbia nuk ka investu ne keto treva shqiptare ashtu qendron situata dhe ne maqedoni ashtu se ne keto shtete ende banort shqiptar jan kategoria e dyt.
Jane shifra tejmase te medha,edhe eshte e pamundur tu beje balle shteti gjerman.

PO
e sakte Kushtrim se behet fjale per keta dy shtete.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 6:52

Albert shkruajti:po mire ti po ne te tjeret qe s kemi si t ja bejm bobi
apo vetem per vete mendon ti
po gjithe shqiptaret jane pjese e evropes bushter edhe ne iu afruam ombrelles se saj qe me strategjite e saja ka bere vendin tone copa copa “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 .


S'kemi c'ti duam me Albert se evropa ka ngel pa te mbathura aktualisht duke nis nga helenkat “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 91126 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 91126 .
ps
pershendetje Albert
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Albert Tue 4 Jan 2011 - 7:20

bobi 10 shkruajti:
Albert shkruajti:po mire ti po ne te tjeret qe s kemi si t ja bejm bobi
apo vetem per vete mendon ti
po gjithe shqiptaret jane pjese e evropes bushter edhe ne iu afruam ombrelles se saj qe me strategjite e saja ka bere vendin tone copa copa “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 .


S'kemi c'ti duam me Albert se evropa ka ngel pa te mbathura aktualisht duke nis nga helenkat “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 91126 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 91126 .
ps
pershendetje Albert
po ce do qe ti dhe une po rrim tek keto elenkat
po te flasesh neper forume eshte e lehte bobi
ta zbatosh nje gje qe thua per ne shqiptaret eshte e veshtir
po per tu mburrur jemi te paret
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 79
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 7:23

Albert shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
Albert shkruajti:po mire ti po ne te tjeret qe s kemi si t ja bejm bobi
apo vetem per vete mendon ti
po gjithe shqiptaret jane pjese e evropes bushter edhe ne iu afruam ombrelles se saj qe me strategjite e saja ka bere vendin tone copa copa “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 731305 .


S'kemi c'ti duam me Albert se evropa ka ngel pa te mbathura aktualisht duke nis nga helenkat “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 91126 “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 91126 .
ps
pershendetje Albert
po ce do qe ti dhe une po rrim tek keto elenkat
po te flasesh neper forume eshte e lehte bobi
ta zbatosh nje gje qe thua per ne shqiptaret eshte e veshtir
po per tu mburrur jemi te paret
mos u ceno more Albert ti per helenkat se thash une s'ua hoqa ato.

Per forume flas edhe si ndihem,edhe si ndihem veproj,e s'ma ndien fort,edhe ti udhen tende Berto,sepse respektoj mendimin tend pa fillu me ta mbush mendjen per ato.

S'kam hall fort se s'flas ne emer te shqiptareve por ne te timin nick.

tung
tung
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Jan 2011 - 7:24

Po ketu filloj politika eeeeeeeeeeee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 7:27

Klea@Love shkruajti:Po ketu filloj politika eeeeeeeeeeee
jam politikan une mi

analist politik desha me thene “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 61998


gjermania do rivendose vizat

pse valle,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Albert Tue 4 Jan 2011 - 7:33

eshte e kote te debatojm per kete ti keshtu e ndjen une e ndjej ndryshe
nese .
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 79
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 8:49

Albert shkruajti:eshte e kote te debatojm per kete ti keshtu e ndjen une e ndjej ndryshe
nese .
sakte

le te ngele e tille.
ps
mendimi m veprimin ka ndryshim,sepse teori pa praktike quhet deshtim “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat 426788
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Jan 2011 - 9:02

Po le ti rivendos amon po zor do ta kene ti rivendosi lali nese e aprovojne akoma nuk e shte e thene bobo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 9:05

nese i rivendos vizat gjermania serbis me vjen mir a ata banort shqiptar si jetojn ne serbi kan te drejt ne dy nonshtesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat Empty Re: “Dello”: Gjermania mund të rivendosë vizat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi