Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse neper takime politike dhe ne syt e popullit, politikanet tane shahen e grinden me njeri tjetrin, kur ne te vertete jane miq e shok te ngusht?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse neper takime politike dhe ne syt e popullit, politikanet tane shahen e grinden me njeri tjetrin, kur ne te vertete jane miq e shok te ngusht?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse neper takime politike dhe ne syt e popullit, politikanet tane shahen e grinden me njeri tjetrin, kur ne te vertete jane miq e shok te ngusht?!

Shko poshtë

Perse neper takime politike dhe ne syt e popullit, politikanet tane shahen e grinden me njeri tjetrin, kur ne te vertete jane miq e shok te ngusht?! Empty Perse neper takime politike dhe ne syt e popullit, politikanet tane shahen e grinden me njeri tjetrin, kur ne te vertete jane miq e shok te ngusht?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 10 Jan 2011 - 7:39

Po te vesh re nje politikan shqiptar, nese gjendet ne nje fushate elektorale, ne nje miting politik, ne ndonje interviste televizive apo qofte edhe ne ndonje takim te thjesht me popullin, shan dhe akuzon aq shume kundershtaret e tij ne politike, madje deri aty ku ne shume raste kemi vene re edhe ofendime te renda qe kane arritur gjer tek ofendimet e moralit familjar, gje qe eshte shume e rende per nje njeri.
Por cudia me e madhe qe me ben vertet pershtypje eshte, se po keta politikan qe shahen e grinden me njeri tjetrin ne syt e popullit, jane miq dhe shoke shume te ngusht ne te vertete, dhe bejn lloj lloj biznesesh sebashku?!
A ja vlen thoni ju ulje kaq e poshteruese e vetvetes se tij/saj per nje politikan/e qe eshte nje i perzgjedhur nga populli?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi