Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

3 posters

Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga Vizitor Mon 17 Jan 2011 - 10:44

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri 995722kubistja%201Mbrëmja arrin kulmin në një natë të nxehtë ku qindra sy fokusohen teksa balerinat e natës kryejnë levizjet e tyre joshese. Balerinat janë motivi i lokaleve të natës ku klientela shtohet bashkë me oreksin për të konsumuar më shumë...

E nisur si një profesion i importuar nga kubiste të huaja që vizitonin herë pas here klubet shqiptare, së fundi pagesa e mire ka joshur edhe balerinat shqiptare. Santana Saliasi eshte nje nga keto vajza qe guxojne që në një shoqëri maskiliste, të ushtrojnë profesionin e vështirë të kubistes. Ajo del nga shtepia per te shkuar ne provat e nje nate te tille.

“Une kam mbaruar shkollen per balerine dhe kete e kam profesion”, thote ajo. Santana ka mesuar shume lloje kercimesh por nje nga te kerkuarat eshte edhe belly dance. “Kete kercim kane filluar ta preferojne shume ne festa ditelindje”, shton balerina.

Per nje nate speciale feste, Santana organizohet ne menyre te tille. “Ne raste te tilla ne kemi nje keorograf dhe mesojme levizjet bashke me 2-3 vajza te tjera”, shton ajo. Stina e veres eshte periudha me fitimprurese per Santanen gjithashtu edhe me e kendshmja ne lokalet e hapura buze detit. “Ky profesion te jep leke. Mund te fitoj edhe 1 milion ne muaj. Me japin edhe bakshishe. Ndonjehere fitoj me shume me bakshishe sesa me rroge”, pohon Santana. Ajo eshte nje vajze qe jeton me prinderit dhe per ta ky profesion nuk perben ndonje problem.

“Une kete profesion kam se shkollen e kam bere per balerine. Prinderit nuk me pengojne por ne nje periudhe me shoqeronte mami”, shprehet vajza. Te papriturat jane te ndryshme dhe ngacmimet sigurisht qe jane pjese e nates por Santana di te reagoje.

Veshjet e balerinave jane te ekzagjeruara po aq sa edhe nje vajze qe vjen per t’u argetuar ne lokal dhe per Santanen kjo nuk ka ndonje ndryshim madje thote se më të rrezikuara janë ato. “Sic vishem une ka plot vajza qe vijne dhe jane me veshje te tilla por une jam e mbrojtur ne krahasim me ato”, vijon balerina. Per nje balerine, jeta e klubeve te nates ka te mirat dhe rrisqet e saj. Por për t’ia dalë mbanë me sukses, mjafton që thjesht të jesh profesioniste dhe të fokusohesh vetëm tek puna. /top-Channel.tv/
Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri 950813kubistja%202
Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri 963787kubistja%203
Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri 765143kubiste%204
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Re: Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Jan 2011 - 10:47

ska krize atje jo ...................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Re: Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga Albert Mon 17 Jan 2011 - 10:55

a i mart dreqi ato lloj balerinash
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Re: Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Jan 2011 - 11:00

[smile_1] [smile_1] sheshe pse nuk thua ore qenka civilzuar ore vallai hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Re: Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga Albert Mon 17 Jan 2011 - 11:07

ne shqiperi cilivizimi mungon se te tjerat i kemi ne rregull ne
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Re: Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga WebMaster Mon 16 May 2011 - 5:40

Sikur beni ju qe nuk ikni ne keto lloj lokalesh amon qenkeni te vetmit ne bote qe skeni pare me sy Balerina qe bejne striptiz amon ore se njerezit jan civilzuar eshte nje zgjedhje e tyre kjo nuk eshte puna se ne duhet ti paragjukojme sepse ka njerez qe e bejne per copen e bukes ne Shqiperi ndersa ne europe per keta eshte nje pune normale
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri Empty Re: Balerinat e natës, profesioni më i ri në Shqipëri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi