Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Urdhër-arrestet në gjykatë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Urdhër-arrestet në gjykatë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urdhër-arrestet në gjykatë

Shko poshtë

Urdhër-arrestet në gjykatë Empty Urdhër-arrestet në gjykatë

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Jan 2011 - 13:47

Urdhër-arrestet në gjykatë Albania_16
Kur askush në Policinë e Shtetit nuk i përfilli gjashtë urdhërarrestet e saj për drejtues të gardës deri tek oficerë të nivelit zbatues, prokurorët e gjejnë vetë zgjidhjen që në fakt nuk parashikohet se sa efektive do të jetë.
Burime të besueshme të TCH thanë se prokurorët kanë dërguar këtë të dielë në dhomën penale të Tiranës gjashtë kërkesat për vleftësimin e arresteve dhe caktim të masës së sigurisë në mungesë për gjashtë gardistët e dyshuar nga Prokuroria për vrasje, shpërdorim detyre dhe tejkalim kompetencash.

Zyrtarisht Prokuroria nuk jep asnjë nga emrat e të dyshuarve të saj, pavarësisht se burime jo zyrtare flasin për drejtues të gardës të nivelit të lartë dhe shefa përgjegjës gjatë demonstratës deri tek ushtarë që televizionet shfaqën në pamjet filmike duke qëlluar.

Pritet që të hënën dhoma penale e Tiranës të vlerësojë masat e sigurisë në mungesë dhe të vleftësojë urdhër-arrestet për të dyshuarit e organit të akuzës, që nëse do të pranohen janë të detyrueshme të zbatohen nga Policia e Shteti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi