Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

+5
Poeti Dhimbjes
Alberti
Maksi
Gjeto Gjetani
Marlen
9 posters

Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Marlen Thu 27 Jan 2011 - 14:49

Pershendetje gjithe forumistet e Klea Love ...
quhem Marlen dhe jam nga BERATI
Mbarova vitin e I per degen psikologji.
shpresoj te kaloj mir ne shoqerin virtuale me ju per me shume do me njihni
. celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005
Marlen
Marlen
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2011
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 27 Jan 2011 - 22:14

Pershendetje dhe mire se erdhe moj e bukura vashe e Mangalemit..... 0000000
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Maksi Thu 27 Jan 2011 - 22:43

pershendetje MARLEN!
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Alberti Thu 27 Jan 2011 - 23:20

Pershendetje Marlen, mire se ke ardh, qaste te kendshme ketej..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 27 Jan 2011 - 23:31

Pershendetje edhe prej meje Marlen dhe ashtu sikurse edhe parafolesit e mi me lart, edhe une kam nderin dhe knaqesin qe te te uroj mireseardhjen ne forumin KleaLove.
Uroj njekohesishte qe te kalosh caste sa me te kendshme ketu me ne.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 23:34

mire se ardhe tytepuuth klb ne mesin tone 0000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Jan 2011 - 23:57

Marlen mire se erdhe ne kete forum yllo te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Emona Fri 28 Jan 2011 - 0:02

Mire Se erdhe Malen... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Alberti Wed 2 Feb 2011 - 11:09

Mire se ki ardh, kalo mire ketej,..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 2 Feb 2011 - 11:50

Mire se erdhe Marlen
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 18:39

rose53 mireserdhe,e si ke sjhpia ime do futem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!! Empty Re: Welcome....Ju Lutem hyni si ke Shpia Jote !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi