Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

+3
Єямєℓiиdå
CuN@BosS/
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_lcap0%Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_lcap0%Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_lcap25%Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_lcap0%Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_lcap25%Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_lcap50%Ku keni deshire te Kaloni San Valentino I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 4
 
 
Poll closed

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Jan 2011 - 12:45

Buzë Detit.......

Shtëpizë në mal.....

Udhëtimë në Europë.....

Darkë romantike në shtëpi.....

Darkë romantike jashtë......
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga WebMaster Mon 31 Jan 2011 - 12:15

Buze Detit sa mire do ishte edhe do jem Buze Detit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 31 Jan 2011 - 13:23

Darke romantike jashte 972852
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 4 Feb 2011 - 9:14

Nuk do festoj.......
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga Leo_uk Fri 4 Feb 2011 - 9:15

Edhe une se festoj... S'na don njeri lot
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 14:55

As un nuk do e festoj ..Por do jem pran detit ate nate se do jem per rruge lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Feb 2011 - 4:12

Nese gjerat marin rrugen e duhur do i kaloja ne det
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga Albert Mon 7 Feb 2011 - 4:14

sme pelqen fare si ftese
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga Anakonda Tue 31 Jan 2012 - 7:08

Nuk e festoj,pasi jam ende e vogel per ta festuar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga Space Tue 31 Jan 2012 - 7:23

Ne shtepi
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku keni deshire te Kaloni San Valentino Empty Re: Ku keni deshire te Kaloni San Valentino

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi