Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

+15
Durrsaku
Anakonda
Amazone
Grejza
WebMaster
Tonii
**Jeta**
V-I-P
Aristogata
aLbinna.
Ariel
Poeti Dhimbjes
Emona
Alberti
Bleta
19 posters

Shko poshtë

Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_lcap20% Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_lcap20% Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_lcap50% Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_rcap 50% 
[ 5 ]
 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_lcap10% Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 10
 
 

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Bleta Wed 12 May 2010 - 20:58

Si Keni Deshirë Ti Ruani Kujtimet?
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Alberti Wed 12 May 2010 - 21:46

Fotografi dhe ta afroj ngat zemres...

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Emona Mon 17 May 2010 - 1:10

Kujtime nuk Shlyhen Kurr Nga zemra!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Vizitor Mon 17 May 2010 - 1:46

me te gjitha menyrat po pata mundesine,zakonisht me fotografi e video i ruajme
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 23 Jun 2010 - 12:28

Me mjafton fakti qe te jene kujtime te bukura per tu ruajtur, por nuk ka rendesi se menyra se si do ti ruaj...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 12:00

Shume kujtime i ruajme ne mendjn tone..
por une jam e fiksuar pas fotove dhe videove sepse kur i sheh aty duket sikur i perjeton serish.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga aLbinna. Mon 26 Jul 2010 - 10:49

E tretaa!
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Aristogata Mon 26 Jul 2010 - 10:51

ne te gjith menyrat e mundshme por kujtimet me te gjalla jan ato ne zemer dhe mendje
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga V-I-P Mon 26 Jul 2010 - 10:55

ne sunduk ka qejf me i rujt :P
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga **Jeta** Mon 26 Jul 2010 - 11:15

Kuptohet,ne zemer dhe mendje...askush nuk mund ti fshij nga ketu kujtimet qe i kemi dhe te cilat deshirojm ti ruajm gjat ter jetes....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Tonii Mon 26 Jul 2010 - 11:16

shum pak
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Jul 2010 - 11:18

Dikure kisha shum deshire tani dua ti kanqeloj te gjitha nje nga nje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Grejza Thu 29 Jul 2010 - 9:35

N'♥
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Amazone Sat 18 Dec 2010 - 11:14

mundohem te mos mbaj kujtimet sepse dashje padashje te krijojne dhimbje sido qofshin ato.........
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Dec 2011 - 19:54

Zemer,dhe ne mendje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Dec 2011 - 1:12

varet ca kujtimi se ka nga ato qe as nuk ja vlen ti kujtosh
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 1:30

ne zemer se ktu nuk vdesin kurre
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Dec 2011 - 2:53

Maksi shkruajti:ne zemer se ktu nuk vdesin kurre
edhe une,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Dec 2011 - 2:54

ne mendje se dua ti kujtoj gjithnje gjithnje se jane te bukura
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Dec 2011 - 2:55

Maksi shkruajti:ne mendje se dua ti kujtoj gjithnje gjithnje se jane te bukura
 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? 721546846  Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? 721546846  Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? 721546846
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Klio Sun 4 Dec 2011 - 3:03

Ka shum kujtime qe nuk mund ti hedhesh ne fotografi dhe sigurisht i mbaj ne mendje,por ato te cilat te jipet mundesia ti kesh ne foto,mua me pelqen shume fare.Ne dhomen time une kam shume albume fotografish,te gjitha te renditura mire sipas viteve,nga dita qe kam lindur dhe deri tani.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 3:30

Fotografisepse ne zemer dhe ne mendje skam shum vend....
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 21:35

i ruaj ne zemer dhe me an te ditarit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ? Empty Re: Si keni deshirë t'i ruani kujtimet ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi