Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

5 posters

Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 3:05

Ju ndoshta mezi arrini t′i ushqeni dy-tre fëmijët që keni, por hindusi Zion Chana ushqen shumë më shumë se aq. Besoni apo jo, ai ushqen plot 94 fëmijë të tij. Ai ka 39 gra, 94 fëmijë dhe 33 nipër e mbesa. Të gjithë jetojnë në një ndërtesë katërkatëshe në fshatin Baktwang në shtetin e Indisë, Mizoram.

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 210

Familja e Chanat mund të zë një fshat. Aq shumë janë sa që ndërtesa katërkatëshe është shumë e vogël për të gjithë. Megjithatë, ata janë të lumtur. Kanë njëri tjetrin, merren vesh mirë dhe ndihmojnë njëri tjetrin, transmeton Sun.
Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 110

Zion në një vit ishte martuar madje 10 herë. Çdo gruaje i kushton vëmendje. Në krevatin e tij vijnë të gjitha, sipas parimit të rotacionit.
Gruaja më e moshuar e Zionit, Zathiangi, është përgjegjëse për organizimin e shtëpisë. Ajo ndan dhe cakton detyrat e shtëpisë. Kështu që çdonjëri e di punën e tij.
Zion nuk dëshiron të ndalet në vetëm 39 gra. Ai synon të rritë familjen.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Yll Qielli Mon 21 Feb 2011 - 3:24

qesh qesh qesh ajo qe me beri te qesh me shume ishte ku i con mushka keto gra te ndajn krevetin me 39 te tjera, ne njeher shikon i dashuri nje femer tjeter behemi xheloze keto se paskan per gje bravo brava
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 3:38

qesh qesh Ky eshte burre se ja del gjith ketyre amon hahahahaahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Yll Qielli Mon 21 Feb 2011 - 3:41

me duket se e bejn me radh dhe do ket kamzhik te madh ai burr qe ja u del te gjithave brucee
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 3:42

qesh qesh Kjo ka rendesi se vallai nje burre ka nje edhe sja del jo me 39 hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Feb 2011 - 3:43

burri si ika 39. gra dhe 94. femi aj burr asht shum i harghum hahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Emona Mon 21 Feb 2011 - 3:46

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788 Qeqeeeeeee Ku Ju Ka dal Zote Ketyre Grave More ky...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 4:02

Pse qesh moj ky eshte burre vallai hahahahahaaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Feb 2011 - 4:05

Nuk po ta mbushka syrin ky qyqa, ka mundesi?????????
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 4:08

qesh qesh Po moj ka mundesi perderisa e ka ncjerrur gazeta ka mundesi yllo hahahahahhahahahahaha qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Feb 2011 - 4:11

Dmth nuk paska fjet kurre ky moj...hehehe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 4:14

Hahaha Ermelinda secila don qefin e saj ori ky qenka i forte se ja paska dalur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Feb 2011 - 4:15

Pranaj edhe eshte e dobet i shkreti.. qesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 4:20

qesh Hahaha po keti duhet me i thon burre ori me dy rr hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Prada Mon 21 Feb 2011 - 4:23

Klea@Love shkruajti:
Ju ndoshta mezi arrini t′i ushqeni dy-tre fëmijët që keni, por hindusi Zion Chana ushqen shumë më shumë se aq. Besoni apo jo, ai ushqen plot 94 fëmijë të tij. Ai ka 39 gra, 94 fëmijë dhe 33 nipër e mbesa. Të gjithë jetojnë në një ndërtesë katërkatëshe në fshatin Baktwang në shtetin e Indisë, Mizoram.

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 210

Familja e Chanat mund të zë një fshat. Aq shumë janë sa që ndërtesa katërkatëshe është shumë e vogël për të gjithë. Megjithatë, ata janë të lumtur. Kanë njëri tjetrin, merren vesh mirë dhe ndihmojnë njëri tjetrin, transmeton Sun.
Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 110

Zion në një vit ishte martuar madje 10 herë. Çdo gruaje i kushton vëmendje. Në krevatin e tij vijnë të gjitha, sipas parimit të rotacionit.
Gruaja më e moshuar e Zionit, Zathiangi, është përgjegjëse për organizimin e shtëpisë. Ajo ndan dhe cakton detyrat e shtëpisë. Kështu që çdonjëri e di punën e tij.
Zion nuk dëshiron të ndalet në vetëm 39 gra. Ai synon të rritë familjen.

puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
po sa jan te tije more se aty paskan bae nam te madh edhe kojshija hahahahah
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Emona Mon 21 Feb 2011 - 4:26

Ermelinda shkruajti:Pranaj edhe eshte e dobet i shkreti.. Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758 Mori 39 Pak te duken ty aa? Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758


Ky te koka Taman Asi Azgan Burrr Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758 Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 398758

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Feb 2011 - 4:30

Tash cilet jane femije e cilet jane gra se keta njejt duken Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! 426788
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 4:33

E njejta rrace eshte ori hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Feb 2011 - 4:36

Ky mbetet lajmi i dites per mua, edhe pse te gjitha gazetat i kam lexuar.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Feb 2011 - 8:33

Hahahaha epo mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë ! Empty Re: Burri që ka 39 gra dhe 94 fëmijë !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi