Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

2 posters

Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga Tonii Wed 23 Feb 2011 - 10:23



Edituar për herë të fundit nga Tonii në Wed 23 Feb 2011 - 10:28, edituar 1 herë gjithsej
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Feb 2011 - 10:26

sa here e kam pare kete vidio .. ca poshterish ka ky njeri .. edhe akoma drejton ate vend ,shikoni ku e ka gropos shqiperine ne,1997 111111 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga Tonii Wed 23 Feb 2011 - 10:31

po kto nuk jan gje fare mo Dajto se ska pas kamera ateher, por ate qe kam par une ne levan te Fjerit jan lemeri 24 vet i vran berishes atje i pren kokat kemb e duar u masakruan te gjith antaret e bandes qe dergoj Berisha
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Feb 2011 - 10:35

e kam pare edhe masakren e levanit te fierit ..ne you tube...po ca me i bo ate vetem plumbi e zbret nga kali 111111 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga Tonii Wed 23 Feb 2011 - 10:39

ku e ke ne youtube jo se di un qe esht ska mundesi duhet te jet dit me von se ate dit edhe ret iken ishte lemeri nuk shpjegohet
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Feb 2011 - 10:46

se e ngaterrova me maskasren e cerrikut :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga Tonii Wed 23 Feb 2011 - 10:50

po dhe ajo e cerrikut ishte e fuqishme, u treguan trima dhe cunat e shqipris se mesme ate dite
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lushnjaret i ven flaken  presidentit Berisha me kallashnikov  Empty Re: Lushnjaret i ven flaken presidentit Berisha me kallashnikov

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi