Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen

4 posters

Shko poshtë

Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  Empty Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen

Mesazh nga Katniss Sat 26 Feb 2011 - 6:20

Duke menduar shpesh te ardhmen,duke u preokupuar shpesh me te,vazhdimisht me te,mund te ndosh qe ta humbasim te tashme,te humbasim gjerat e rendesishme qe i kemi,duke shpresuar per gjera qe mund ti kemi.
Mund te ndodh qe keto sende te deshiruara te kalojne vite derisa ti kemi ne posedim,mirepo cka ndodh me ato vite te humbura?Ne i humbasim ato,pasi fillojme te jetome ne nje hapsire te pajetueshme midis te tashmes dhe se ardhmes.
Dhe mund te ndodh qe ajo e arritura mos jete e kenaqshme.Prandaj duhet te jetojme te tashmen duke ia lene fatit te vendos per te ardhmen,se ajo qe eshte e shkruar do te ndodh dhe gjithmone te jemi optimist per te.
Si mendoni ju?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  Empty Re: Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen

Mesazh nga Megg Mon 29 Aug 2011 - 8:11

Yeepp,,,tani qe po lexoj kte artikull ver8 po e kuptoj qe duke menduar per te ardhmen e tashmja kalon si pa e kuptuar dhe pas nje kohe kur hedhi veshtrim ne te shkuaren ve re qe shume gjera nuk i kam vleresuar e i kam humbur si pasoje...po teper vone,,,,Zura mend uroj..!! [smile_1]:
Megg
Megg
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Somewhere far
Postime Postime : 45
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/08/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Cazzooo nientee

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  Empty Re: Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Aug 2011 - 8:16

Gjithmone kam menduar te ardhmen se si do jete po akoma si kam dhen nje kuptim se si do e jetoj ate edhe pse do kete ndryshime shume edhe e kaluara mbet gjithmone nje kujtim ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  Empty Re: Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 17:37

Eshte e vertete,duke shpresuar per nje te ardhme kam harruar shum gjera dhe shpesh here kem bere gabime te pafalshme.Shpresoj qe mos te perseris serish te shkuaren.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen  Empty Re: Duke menduar per te ardhmen humbasim te tashmen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi