Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

+4
Leo_uk
Ariel
An0nim
WebMaster
8 posters

Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga WebMaster Wed 23 May 2012 - 23:36

Mosbesim, hutim, inat, por mbi të gjitha zhgënjim: Apo.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga An0nim Wed 23 May 2012 - 23:42

A ka qen nje mik i vertet ...?

Populli thot se : Eshte e veshtir te besh miq por me e veshtire eshte ti mbash ata...

Ne kete kendveshtrim do te doja te shprehem shkurt... se pari duhet te kuptojme mire fjalen mik... pertej deshires per te perdorur kete fjale , do tju them qe miqte jane ajo kategori njerezish per te cilet ne nuk harijm me te dallojme kufij midis familjes dhe tyre.

Miqte jane ata te viteve te vegjelis dhe pjekuris, jane ata te luftes, jane ata te dashuris , jane ata te bukes dhe te pijes, nese ndihem i pasur ne jeten time esht fal ketij cifligu, MIQVE.

Nese humbet nje te tille arsyeja e vetme mund te jet vdekja dhe asgje tjeter... Ata qe largohen apo treten si rezultat i jetes, punes, levizjes, nuk jan miq, jan thjesht te njohur, shok apo shoqe te mire, miku per mua ka tjeter kuptim, me miqte e mi kur i thon, ha ne nje pjat, me nje pirun, mbulohem me te njejtin jorgan. Ky esht kuptimi i mikut per mua.

Pergjigjen e keni tek titulli i temes , nje pyetje .

MIQTE NUK HUMBASIN KURR...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Ariel Thu 24 May 2012 - 10:08

Nuk e konceptoj dot...se me miqte vetem vdekja na ndan...

ne te kundert...nuk ka qene mik...

une kur dike e pagezoj me statusn mik/e do te thote qe e kam per gjithe jeten...dhe kete e kam vetem me nje mike ...dhe im shoq me dy miq....kemi mbi 20 vjet dhe akoma vazhdojme me nje miqesi te paster, te ngushte, pa kushte dhe besoj do na zgjasi sa te jemi gjalle.

nuk mund ti them cdokujt mik...shoqe...shok...po....po te quash dike mik...ohuu duhet ta analizosh shume me thelle...te gjesh vehten tende... karakterin tend me virtytet e tua ne ate person qe do quash mik.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Leo_uk Thu 24 May 2012 - 10:12

weee po pse Arielin pas gjithe jeten do e kem une tani qe e kam mike? Kjo paska edhe nje te keqe qe e dashka shoqerine e paster... Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394 Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Ariel Thu 24 May 2012 - 10:14

Po ore... te lare ne lavatrice....te stazhionuar mire qe ti rezistoje agjenteve atmosferike hahahahahaaa je farewww je farewww je farewww

po na le ri dreq me qen i cik serioze je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Leo_uk Thu 24 May 2012 - 10:28

Jo ska, ktu me ke... pas gjithe jeten... Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394 Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394 Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394 Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394 Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 May 2012 - 10:34

Miqte e vertete nuk humben jo, mendoj une.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Emona Fri 25 May 2012 - 3:08

Miqesia e krijuar nder vite nuk humbet leht...nese vertet te njeh dhe te konsideron mike nuk e leshon rasti te humbas i mik/e qe njeh me vite dhe eshte pjese e jetes gjdo sekond... miqet e vertet nuk largohet kurre pa dhen nje arsye te largimit nga miqesia jone.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Anakonda Mon 28 May 2012 - 0:31

e humba miken e vertet dhe ndjej zhgenjim,tashme prap se prap asnje se zevendeson vendin e saj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Arabela Mon 28 May 2012 - 21:16

nuk eshte humbje krenarie te besh dicka sic e ka qejf miku apo mikja,,,,nese dikush vertet ka vlere per mua ja plotesoj deshiren,,nuk i bej gjera per inat,,,nuk mundohem ti hakmerrem,,,me e drejta me duket tja plotesoj deshiren se sa ta humb nese vertet ka vlere per mua,,,nuk esh asnjehere e lehte te humbesh dike qe ka kuptim per jeten tende,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Anakonda Sun 17 Jun 2012 - 6:56

ndiej zhgenjim dhe vuaj thell ne shpirt,por ne heshtje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik? Empty Re: Çfarë duhet bërë nëse humbasim një mik?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi