Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ironia e jetes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ironia e jetes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ironia e jetes

3 posters

Shko poshtë

Ironia e jetes Empty Ironia e jetes

Mesazh nga Katniss Wed 2 Mar 2011 - 6:54

A e keni menduar ndonjehere se cfare menyrash komike ka jeta per te na ndihmuar?Te fitosh lotari dhe te vdesesh diten e ardhshme.Pin lengun tend te preferuar dhe ne te hyn nje insekt.Kur te duhet nje thike ti gjen miliona luge.Te jepet nje keshille e mire dhe nuk e degjon.Ne nje dite dasme,bie shi.
Kur gjithcka shkon mire,jeta gjen nje menyre dhe perzihet per te prishur ate qetesi.Kur mendon se gjithcka shkon keq,jeta gjen nje menyre dhe te ndihmon.Eshte paksa ironike,a nuk medoni?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ironia e jetes Empty Re: Ironia e jetes

Mesazh nga T_o_n_i Wed 2 Mar 2011 - 7:03

jo ironike por ligji i kompesimit mendoj une...po nuk ekzistuan te kundertat e ketyre qe permende me lart nuk do kishim perparim per me te miren e mundshme ... e pse jo per shprese
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ironia e jetes Empty Re: Ironia e jetes

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 22:51

Jeta shpesh sillet si nje femer e shemtuar qe nuk ka penel apo bisturi ta zbukuroje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ironia e jetes Empty Re: Ironia e jetes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi