Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt

2 posters

Shko poshtë

Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt Empty Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt

Mesazh nga WebMaster Tue 16 Apr 2013 - 8:31

Foto humoristike qarkullojnë në internet. Qeshja shkakton humor, etj etj shprehje apo thenie te ndryshme karakterizojne hapat e jetes seksuale te burrave gjate jetes se tyre.

Ja se si pershkruhen fazat e jetes seksuale gjate jetes te meshkujt:

Nga 10 deri ne 15 vjeç jane si majmuni: jetojne duke luajtur me bananen.
Nga 16 deri ne 20 jane si xhirafa: Ha te gjitha lulet.
Nga 21 deri ne 30 jane si huta: Ha çdo gje qe sheh.
Nga 31 deri ne 40 jane si shqiponjat: zgjedhin se çfare te hane.
Nga 41 deri ne 50 jane si papagalli: me shume flasin sesa hane.
Nga 50 deri ne 60 jane si ujku: Ndjekin kesulekuqen, por hae gjyshen.
Nga 61 ne 70 jane si gjinkalla: Vetem kendojne dhe nuk hane.
Νga 71 ne 80 ankohen duke thene me dhemb ketu, me dhemb atje.
Nga 81 dhe me pas jane si pellumbi: vetem bejne glasa.. hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt Empty Re: Fazat e jetës seksuale gjatë jetës, te meshkujt

Mesazh nga il conte Wed 17 Apr 2013 - 9:21

Nga 31 deri ne 40 jane si shqiponjat: zgjedhin se çfare te hane. :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi