Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

5 posters

Shko poshtë

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! Empty Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Mar 2011 - 0:43

Pershendetje te nderuara forumiste dhe te nderuar forumista.
Me anen e kesaj teme dua te bej nje pyetje per te gjith ju qe do e lexoni.

Cila mendoni qe eshte arsyeja qe vajzat jan shum here me romantike se meshkujt? 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! Empty Re: Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

Mesazh nga tironse Sun 20 Mar 2011 - 0:53

Durrsake shkruajti:Pershendetje te nderuara forumiste dhe te nderuar forumista.
Me anen e kesaj teme dua te bej nje pyetje per te gjith ju qe do e lexoni.

Cila mendoni qe eshte arsyeja qe vajzat jan shum here me romantike se meshkujt? 00027003

se femra enderron me sy hapur e kkujton se ekziston akoma princi i kalter ,
pastaj vete qenja femer eshte delikate e embel e kjo gje krijon romanticitetin
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! Empty Re: Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

Mesazh nga Maksi Sun 20 Mar 2011 - 0:55

mesa di un femrat kan nje shpirt me delikat se meshkujt dhe romantizmi eshte nje ndjenje shpirterore qe femrat e reflektojne me lehte ..mendimi im
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! Empty Re: Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 25 Oct 2011 - 23:49

Pajtohem me mendimin e dhene nga Maksi me lart. Shpirti i nje femre eshte vertet shume me i ndjeshem se sa ai i mashkullit ne kete rast.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! Empty Re: Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 4:42

Sepse meshkujt nuk dine te bejne asgje prandaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?! Empty Re: Pse romantizmi është më i theksuar te seksi femër?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi