Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

+12
Yll Qielli
enis
dajti modh
T_o_n_i
Emona
Atin@
BlEro25
Prada
Dardania
Maksi
tironse
WebMaster
16 posters

Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Mar 2011 - 0:45

Jeni ne nje lidhje dhe kaloni mire...por nderkohe jeta ju perplase ne nje njohje tjeter ku dicka ndryshon brenda jushe...dhe e deshironi kete person...dhe gjithashtu dhe ai/ajo ju..

c'fare do benit si do vepronit..do jetonit kete histori..duke e mbajte te fshehur per mos te prishe lidhjen e pare qe keni kohe tashme dhe ndjeheni i sigurte dhe mjafte mire..apo nuk do e rrezikonit fare do terhiqeshit me nje fines dhe nuk do mplekseshit..

Apo do ta diskutonit kete me parteren/in qe keni duke i then se diqka nuk shkon mire tek lidhja jone pasi shohe qe te tjere munde te hyjne ne lidhjen tone...ndjeje boshlleqe ne lidhjen tone..
apo do akuzonit veten perse me ndodhi mua kjo gje..dhe une jam fajtori per kete situate...

Apo do thoje me veten do kaloje eshte thjeshte nje simpati momenti...dhe do ti perkushtoheshit me shume parteres/it te vjeter qe keni per te kapercyer..kete tip kercnimi per lidhjen tuje...
keto jane disa alternativa nje prej te cilave munde te zgjedhim...

Por ka dhe shume te tjera...shtoni mendime jepni mendimin tuje..
Si mendoni
Dhe si do vepronit ne nje situate te tille..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga tironse Sun 20 Mar 2011 - 0:50

Durrsake shkruajti:Jeni ne nje lidhje dhe kaloni mire...por nderkohe jeta ju perplase ne nje njohje tjeter ku dicka ndryshon brenda jushe...dhe e deshironi kete person...dhe gjithashtu dhe ai/ajo ju..

c'fare do benit si do vepronit..do jetonit kete histori..duke e mbajte te fshehur per mos te prishe lidhjen e pare qe keni kohe tashme dhe ndjeheni i sigurte dhe mjafte mire..apo nuk do e rrezikonit fare do terhiqeshit me nje fines dhe nuk do mplekseshit..

Apo do ta diskutonit kete me parteren/in qe keni duke i then se diqka nuk shkon mire tek lidhja jone pasi shohe qe te tjere munde te hyjne ne lidhjen tone...ndjeje boshlleqe ne lidhjen tone..
apo do akuzonit veten perse me ndodhi mua kjo gje..dhe une jam fajtori per kete situate...

Apo do thoje me veten do kaloje eshte thjeshte nje simpati momenti...dhe do ti perkushtoheshit me shume parteres/it te vjeter qe keni per te kapercyer..kete tip kercnimi per lidhjen tuje...
keto jane disa alternativa nje prej te cilave munde te zgjedhim...

Por ka dhe shume te tjera...shtoni mendime jepni mendimin tuje..
Si mendoni
Dhe si do vepronit ne nje situate te tille..

gjera qe ndodhin kur ke histori qe zgjat shume , i ma te dy si fillim po me vone behet e nderlikuar e duhet te zgjedhesh se sdi si ti gershetosh gjonat, e me ne fund duhet te zgjedhesh femrat zgjedhin lidhjen e pare se jane me te sigurta te personi i pare si nga ana ekonomike e si nga ana mendore, kurse djemt nuk zgjedhin me tru zgjedhin me nje gjo tjeter qe so veni ktu me e thone qesh qesh qesh qesh qesh
ky eshte opinioni im
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Maksi Sun 20 Mar 2011 - 0:56

dy kungulla ne nje sqetull nuk mbahen thuhet ne gjithe boten
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Dardania Sun 20 Mar 2011 - 1:18

as qe me shko nje mendje e till e jo te bej nje gje te till por tek meshkujt ndodh kjo edhe me shum femra [You must be registered and logged in to see this image.]
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Prada Sun 20 Mar 2011 - 3:18

mnyra ma e mir esht qe ne fillim qe ke ber nje tedashur edhe mos i jap hapsir per ato gjera ndonje femre tjeter sepse gjdokush e deshiron nje gje matemir se ajo qe kae sepse ti fillon edhe si shoqeri por dikur ndodh gjera tjera edhe nuk mund te ndahesh sepse nket rast mund te tradhtohet shum leht edashura e par sepse ti ke kuptuar tegjitha ato qe ka ajo vajz ndersa tek kjo e dyta lindin gjera te reja edhe terhjek mashum gjen veten mamir tek e dyta

keshtu qe kurr mos ja trego tegjitha tmirat tedashurit lej disa gjera te bukura per mavon se te duhen
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga BlEro25 Wed 30 Mar 2011 - 8:17

Sbesoj te ndodh nese vertet e deshiron dashuron ate person me te cilin je
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:35

do mundohesha te menjanoj ket te fundit dhe do perpiqesha te vazhdoj me lidhjen e par
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Emona Sat 2 Apr 2011 - 5:37

Atin@ shkruajti:do mundohesha te menjanoj ket te fundit dhe do perpiqesha te vazhdoj me lidhjen e par


Sakte si kjo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:37

emona syn ska si behet ndryshe qesh
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Emona Sat 2 Apr 2011 - 5:39

Atin@ shkruajti:emona syn ska si behet ndryshe [You must be registered and logged in to see this image.]

Loqkee s'beht deeee [You must be registered and logged in to see this image.] Jo ty po du po po e du edh nje tjere s'ben moj [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:40

po s'bon de nejse bon qe menjeher me i dasht dy persona mirpo nuk duhet me qen n elidhje me te dyt duhet me vendos cilin pe don edhe bay :P
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:41

nese esht atraksion i momentit ateher ke deshtuar por nese edhe dicka me e forte ...jetoje e mos e ler te te humbasi ky shans
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:45

ssi thua ti toni te jetosh ket dashurin e re e me te paren qte besh ose te thuash me fal ste dua me te kam dashur po tani dua dikend tjeter
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:47

po pra nese ska ngel me dashuri turru tek kjo e e reja 00027003
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:49

ahhaha jo mo dashuria nuk esht si shkrepsa te shpenzohet
ajo vetem sa rritet te pakten un keshtu mendoj
pastaj kjo e reja ku ta doi smundet me qen aq reale
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:50

po he pra sigurohu nese ste esht lag shkrepsa e pastaj vepro e jo kshu kot qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:51

jo pra un ashu kshu se kam ne mendje te veproj diqka kesisoj veq flas ashtu po shprehem qesh
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:52

kujdes shkrepsen pra celebrate005
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga dajti modh Sat 2 Apr 2011 - 5:52

mbase ja vlen me rreziku qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:55

ka lezet kshu si foli ky cuni 724516
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga enis Sat 2 Apr 2011 - 5:56

alternativen e trete..............
sepse eshte nje krim qe te renosh jeten e nje personi tjterer.......ne kete tregendesh dashurie i gabuari jam une......sepse sic thuhet nuk mbahen 2 kunguj me nje sietull....
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Emona Sat 2 Apr 2011 - 22:39

Atin@ shkruajti:po s'bon de nejse bon qe menjeher me i dasht dy persona mirpo nuk duhet me qen n elidhje me te dyt duhet me vendos cilin pe don edhe bay :P

E cka me bo kur i don te dyte se [You must be registered and logged in to see this image.] ...Cilin me marre???

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga tironse Sat 2 Apr 2011 - 22:53

varet nga lidhja po qe vetem fizike do e provosha e do kthehesha me hapat e mija
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 23:51

EmoNa shkruajti:
Atin@ shkruajti:po s'bon de nejse bon qe menjeher me i dasht dy persona mirpo nuk duhet me qen n elidhje me te dyt duhet me vendos cilin pe don edhe bay :P

E cka me bo kur i don te dyte se [You must be registered and logged in to see this image.] ...Cilin me marre???

guxo e mendo te largohesh nga dashuria e vjeter se... whackbutt whackbutt whackbutt
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Yll Qielli Sun 3 Apr 2011 - 0:05

do i bija [You must be registered and logged in to see this image.] mbase me vinin trut ne vend se sic thot dhe njeri me lart nuk mbahen dy kunguj ne nje sqetull
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Emona Sun 3 Apr 2011 - 1:06

T_o_n_i shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Atin@ shkruajti:po s'bon de nejse bon qe menjeher me i dasht dy persona mirpo nuk duhet me qen n elidhje me te dyt duhet me vendos cilin pe don edhe bay :P

E cka me bo kur i don te dyte se [You must be registered and logged in to see this image.] ...Cilin me marre???

guxo e mendo te largohesh nga dashuria e vjeter se... [You must be registered and logged in to see this image.]

Per Deri sa E dua Nje Person dhe jom ne lidhje me te e dua ashtu siq eshte dhe Nuk me shkon mendja te hedh syte ne nje tjeter.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Maksi Sun 3 Apr 2011 - 1:50

do te beja zgjidhjen me perfekte
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Selda Sun 3 Apr 2011 - 7:38

kur don dike nuk menoj te kete menime per dike tjeter sido qe te vine jeta dhe kur don dike ske pse shikon me sy tjeter dike tjeter
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Apr 2011 - 7:49

Nuk do veproja...NDOSHTAAA eshte nje atraktivitet i castit po asgje me shume....mirepo nese je e lumtur ne ate lidhje qe ke..nuk ke pse kullot syte diku tjeter se syrin e ke te kenaqur me ate qe shikon cdo dite.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga bobi 10 Sun 3 Apr 2011 - 11:41

Tradheti ka tema ne sens.

Une urrej edhe filmat me tradheti,edhe jo me komedite [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:37

Nuk me ka ndodhur realisht dhe nuk mund te jap pergjigje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit? Empty Re: Jeni ne nje lidhje, paralelishte deshironi dike tjeter, si do vepronit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi