Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

+2
Leo_uk
kasperi
6 posters

Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga kasperi Thu 31 Mar 2011 - 10:16

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Gjithmonë do të dini, edhe pse nuk ju tregojnë me fjalë.[You must be registered and logged in to see this image.]
Në vend që të përcillni të dashurën tuaj, provoni me metoda mjaft efikase, të lexoni të vërtetën nga trupi i saj. Janë disa shenja në trupin e njeriut, që padëshirë flasin mbi realitetin. Mjafton që të mësoheni t'i lexoni ato.
Të përdredhurit
Sipas ekspertëve për komunikimin e trupit, femra që një natë më parë ka pasur kënaqësi të mirë seksuale, përdridhet më pak dhe më ngadalë se ajo që e ka kaluar natën në shtrat vetëm me libër. Shpejtësia e frymëmarrjes dhe e përpëlitjes së syve, menjëherë pas seksit është e shpejtë, por të nesërmen ajo ngadalësohet për shkak se trupi është i relaksuar.

Buzëqeshjet
Seksi i largon të gjitha kufizimet dhe kornizat e sjelljes, për këtë i gjithë trupi reagon si më i relaksuar. Pas aktit seksual, njerëzit qeshin më shpesh dhe sigurisht të shikojnë më gjatë në sy, apo të qëndrojnë më afër, ndryshe nga ç'mund të kishin bërë në ndonjë nga situatat normale.

Skuqja e dyshimtë
Metodë e mirë për të verifikuar nëse dikush ka kryer marrëdhënie seksuale, është edhe testi nëpërmjet lëkurës. Ndiqni me kujdes ndryshimet e ngjyrës së lëkurës në trupin e partnerit. 30% e femrave, pak pas seksit, kanë shenja të dukshme të të skuqurit në lëkurë. Vëreni me kujdes nëse buzët i kanë të skuqura. Njollat e kuqe nëpër fytyrë, në gjoks, qafë dhe në hundë mbeten për shkak të ngritjes së tensionit të gjakut. Kjo vazhdon për 20 minuta pas aktit. Dëshira për prekje
Seksi shkakton prodhimin e hormonit të quajtur oksitocin, gjatë së cilës kemi më tepër nevojë për t'i prekur njerëzit dhe të jemi të prekur. Nëse kolegia juaj ju prek papritmas më fort se zakonisht, nuk ju nevojitet shumë për të kuptuar mbi atë se çka bërë një natë më parë.


Komentimi i shputave
Pas seksit, gishti i vogël në këmbën e majtë skuqet. Por kjo mund të ndodh edhe nëse ajo (po edhe ai) vetëm mendojnë për seks, pra vetëm gjatë të menduarit për seks. Mirëpo ajo që zbulon më tepër është largësia mes gishtave të këmbës. Gishti i vogël simbolizon seksin ndërsa tjetri pranë tij dashurinë. Sipas një "komentuesi të shputave", largësia mes gishtit të vogël të këmbës dhe gishtit pranë tij, tregon se keni baza për aventura që zgjasin nga një natë, ndërsa gishti i vogël i kthyer për nga gishti pranë tij, tregon se jeni biseksualë.

Sytë e shkëlqyeshëm
Dikush që ka bërë dashuri para disa orëve sytë i ka me shkëlqim. Po ashtu më lehtë i hap buzët.

Zgjedhja e rrobave
Si pasoj e seksit është edhe rritja e vetëbesimit që ndikon në zgjedhjen e veshjes.
Femra që befasisht ndryshon veshjen të cilën e ka përdorur shpesh dhe e ndërron me diçka që potencon më tepër natyrën e femrës, me siguri ka përjetuar diçka të paharrueshme natën e kaluar. Ajo ndjen vetëbesim dhe dëshiron të bëhet atraktive.
Në vend që të përcillni të dashurën tuaj, provoni me metoda mjaft efikase, të lexoni të vërtetën nga trupi i saj. Janë disa shenja në trupin e njeriut, që padëshirë flasin mbi realitetin. Mjafton që të mësoheni t'i lexoni ato.

Prekja e flokëve
Luajtja me flokë tregon se ende ëndërron për dashurinë në shtrat të cilën e ka përjetuar mbrëmjen e kaluar. Ajo që vazhdimisht kalon dorën nëpër flokë,
në atë mënyrë "zbrazet" dhe këtë e bën pa vetëdije për t'u dukur më mire para mashkullit të vet.

E çmendur për kastravecë
Dëshira për kastravecë është tregues i mirë i ndjenjave me afsh. Kjo shfaqet për shkak të nevojës për lëngje. Nëse femra edhe më tej ndihet seksi, edhe pas dashurisë së bërë, kastravecët janë ushqim, të cilin e preferon më së shumti.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rritja e ndjeshmërisë së shqisave
Seksi e përmirëson shqisën e nuhatjes, dhe për këtë, nëse kolegu a kolegia fillon dhe ndien ndonjë erë të cilën ju as që e keni hetuar, e dini se ku është faji. Seksi e rrit rrjedhën e gjakut në disa pjesë të trupit, e mes atyre pjesëve është edhe hunda.
Natyrisht se çdo individ është unik. Prandaj nëse së paku për disa javë përqendroheni dhe vështroni trupin e partnerit (lëkurën, sytë, hundën, buzët, gishtërinjtë, mjekrën e më pas, veprimet e pavetëdijshme, sjelljet dhe mënyrën e të shprehurit, etj.) dhe arrini të mësoni gjuhën e trupit të saj apo të tij, kurrë nuk do t'ju mund tu hedhë hi syve.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Leo_uk Thu 31 Mar 2011 - 10:17

ben cfare i them une pa bere llafe dhe nuk ankohet... qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 31 Mar 2011 - 10:18

Nuk po e kuptoj se cfae lidhje ka kjo fotoja e kesaj qe han gogozhare me temen?...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Leo_uk Thu 31 Mar 2011 - 10:20

Ermelinda shkruajti:Nuk po e kuptoj se cfae lidhje ka kjo fotoja e kesaj qe han gogozhare me temen?...

ajo ne foto e tradhton partnerin duke ngrene gogozhare.. qesh qesh qesh

ku te shkon mendja.. qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga tironse Thu 31 Mar 2011 - 10:20

E çmendur për kastravecë
Dëshira për kastravecë është tregues i mirë i ndjenjave me afsh. Kjo shfaqet për shkak të nevojës për lëngje. Nëse femra edhe më tej ndihet seksi, edhe pas dashurisë së bërë, kastravecët janë ushqim, të cilin e preferon më së shumti.

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh se disha qe tu hashin kastraveca , s'me ka nodh noi here qesh qesh qesh qesh qesh te veshja duket si e ma veten , pastaj femrat spara kuptohen jane meshkujt ata qe bine ne sy me shpejt
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga dajti modh Thu 31 Mar 2011 - 10:21

kasper mos na ve kshu temesh se sme pelqejne qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Leo_uk Thu 31 Mar 2011 - 10:22

kuptohen Tironce kuptohen... ka vetem nje dallim me meshkujt, femra tradhton me deshire, mashkulli nga budalleku.. 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga tironse Thu 31 Mar 2011 - 10:23

dajti modh shkruajti:kasper mos na ve kshu temesh se sme pelqejne qesh qesh


qesh qesh qesh qesh qesh pse ri ke fryk se te kap nonjona me zor qesh qesh qesh qesh

ho jep menimin tat
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga kasperi Thu 31 Mar 2011 - 10:23

tash do ta nderrojne strategjin qe te mos kuptohen me zevendesim me karrota qesh qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga tironse Thu 31 Mar 2011 - 10:24

Leo_uk shkruajti:kuptohen Tironce kuptohen... ka vetem nje dallim me meshkujt, femra tradhton me deshire, mashkulli nga budalleku.. 00027003

qesh qesh qesh qesh qesh ja paska ardh msusi hej o msuso si dallohet me po deshi femra s'bi ne sy hic 724516 724516 ju cunat bini ne sy direkt
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga dajti modh Thu 31 Mar 2011 - 10:25

tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:kasper mos na ve kshu temesh se sme pelqejne qesh qesh


qesh qesh qesh qesh qesh pse ri ke fryk se te kap nonjona me zor qesh qesh qesh qesh

ho jep menimin tat
ca menimi eri disa nga ato aty jane te verteta eri 724516 724516 724516 . 111111 111111 111111 e lexove ti apo yyy kshu kot tytepuuth tytepuuth
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 31 Mar 2011 - 10:25

Leo_uk shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Nuk po e kuptoj se cfae lidhje ka kjo fotoja e kesaj qe han gogozhare me temen?...

ajo ne foto e tradhton partnerin duke ngrene gogozhare.. qesh qesh qesh

ku te shkon mendja.. qesh qesh

E kape ti... 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga dajti modh Thu 31 Mar 2011 - 10:26

tironse shkruajti:
Leo_uk shkruajti:kuptohen Tironce kuptohen... ka vetem nje dallim me meshkujt, femra tradhton me deshire, mashkulli nga budalleku.. 00027003

qesh qesh qesh qesh qesh ja paska ardh msusi hej o msuso si dallohet me po deshi femra s'bi ne sy hic 724516 724516 ju cunat bini ne sy direkt
po pra dihet kush e merr vesht i funit geeegge geeegge geeegge 000 000 000
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga tironse Thu 31 Mar 2011 - 10:28

dajti modh shkruajti:
tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:kasper mos na ve kshu temesh se sme pelqejne qesh qesh


qesh qesh qesh qesh qesh pse ri ke fryk se te kap nonjona me zor qesh qesh qesh qesh

ho jep menimin tat
ca menimi eri disa nga ato aty jane te verteta eri 724516 724516 724516 . 111111 111111 111111 e lexove ti apo yyy kshu kot tytepuuth tytepuuth

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh une mora si pushka jevgut qesh qesh qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Leo_uk Thu 31 Mar 2011 - 10:33

tironse shkruajti:
Leo_uk shkruajti:kuptohen Tironce kuptohen... ka vetem nje dallim me meshkujt, femra tradhton me deshire, mashkulli nga budalleku.. 00027003

qesh qesh qesh qesh qesh ja paska ardh msusi hej o msuso si dallohet me po deshi femra s'bi ne sy hic 724516 724516 ju cunat bini ne sy direkt

O tironse ti don me i dit te gjitha.. po ne mos te mbajm sekrete hic thu ti? qesh qesh qesh

Tironc vallaj plako detyre te veshtire paske me tironcen ti lal.. pas fat! qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga tironse Thu 31 Mar 2011 - 10:35

Leo_uk shkruajti:
tironse shkruajti:
Leo_uk shkruajti:kuptohen Tironce kuptohen... ka vetem nje dallim me meshkujt, femra tradhton me deshire, mashkulli nga budalleku.. 00027003

qesh qesh qesh qesh qesh ja paska ardh msusi hej o msuso si dallohet me po deshi femra s'bi ne sy hic 724516 724516 ju cunat bini ne sy direkt

O tironse ti don me i dit te gjitha.. po ne mos te mbajm sekrete hic thu ti? qesh qesh qesh

Tironc vallaj plako detyre te veshtire paske me tironcen ti lal.. pas fat! qesh

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh me nejt me mu o sikur me shku ushtar ne gadeshmeri dit e not qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga dajti modh Thu 31 Mar 2011 - 10:36

tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:
tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:kasper mos na ve kshu temesh se sme pelqejne qesh qesh


qesh qesh qesh qesh qesh pse ri ke fryk se te kap nonjona me zor qesh qesh qesh qesh

ho jep menimin tat
ca menimi eri disa nga ato aty jane te verteta eri 724516 724516 724516 . 111111 111111 111111 e lexove ti apo yyy kshu kot tytepuuth tytepuuth

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh une mora si pushka jevgut qesh qesh qesh qesh qesh qesh
.
qesh qesh qesh qesh sa te mire qe te kom .. ooooooo ooooooo pi pak se te kujtohet kodra diellit Kiss Kiss :jastikuuu: :money:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga kasperi Thu 31 Mar 2011 - 10:41

edhe nese me viziton ne dhomen e hotelit 69 eshte nje signal qesh qesh qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga tironse Thu 31 Mar 2011 - 10:42

dajti modh shkruajti:
tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:
tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:kasper mos na ve kshu temesh se sme pelqejne qesh qesh


qesh qesh qesh qesh qesh pse ri ke fryk se te kap nonjona me zor qesh qesh qesh qesh

ho jep menimin tat
ca menimi eri disa nga ato aty jane te verteta eri 724516 724516 724516 . 111111 111111 111111 e lexove ti apo yyy kshu kot tytepuuth tytepuuth

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh une mora si pushka jevgut qesh qesh qesh qesh qesh qesh
.
qesh qesh qesh qesh sa te mire qe te kom .. ooooooo ooooooo pi pak se te kujtohet kodra diellit Kiss Kiss :jastikuuu: :money:

ooooooo ooooooo ooooooo gzuar gezuar sa mire e bone se po mu thate fyti per i cik long qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh tytepuuth tytepuuth
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:31

Duken njerezit qe tradhetojne qe ne fytyre seshte nev oja tu flasesh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton Empty Re: Si mund ta kuptoni nëse partneri ju tradhton

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi