Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njoftime për Anëtarët e Forumit ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njoftime për Anëtarët e Forumit ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftime për Anëtarët e Forumit !

+15
exploreri
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Daku
Arabela
Katniss
Ariel
Darius
Alberti
Docteur
Maksi
Emona
Selda
WebMaster
Naki
19 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Naki Sat 2 Apr 2011 - 1:33

Me kerkesen e fondatores,
Datë 02 prill 2011 aktivizim: Mundësit e anëtarëve
1.Te regjistruarit në vijim do te kycen ne forum pa patur nevoje adminet te bejne aktivizimin.
2. Te regjistruarit duhet te kene se paku 100 postime ne forum qe tu aktivizohet e drejta per dergimin e mesazheve private ( perveq ne raste kur ato i ndalon stafi)
Ju pershendes
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Apr 2011 - 13:20

Kam ndryshuar ca grada duke kanqeluar yll forumi edhe princeshe duke i bere Antare i Rrespektuar se mu duken si kalamojt ato princeshe edhe yll forumi gradat do ti bej edhe me te mire kur te kem pak kome me shume ..Flm per mirkuptimin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Thu 12 May 2011 - 5:05

Pershendetje te gjithve ..Nuk doja te shkruaja keto gjera po e shikoj se ne disa tema jan dhene disa pergjigje qe as mua sme pelqejne po perderisa tema eshte tek gadegoria chit chat eshte teme qe ne qeshim e bejme shaka ..Nese dikush nga ju i mer gjerat per personale gaboni ..edhe nese keni deshiren qe ju keqkuptoheni me dike apo nuk shkoni mire me ate mundohuni te shmangeni nga njeri tjetri ose ne tema ku behet shaka kuptoni shakat ose mos hyni fare tek ajo teme qe te diskutohet ..Se e shikoj se disa keqkuptohen edhe shakas nuk i rrine ..Prandaj kisha edhe nje gje per tju shpjeguar nese dikush i ben gjerat kastile qe te plasi sherr ketu me dike nga ju un si Klea Sja lejoi njeriut edhe kete e bej te ditur qe do kete ban te perhershem edhe nuk futet me ketu .Gjerat personale do ju lutesha ti lini jasht forumit secili sepse jemi per kalim kohe te gjithe ..Me falni sepse u zgjata shume kur me vine ankese ne mp per gjera qe per mua skan vlere sepse shakat si pranojne me vjen keq me duhet te jap nje sqarim njehere e pergjithmone ..Me kaq po e mbyll kush don shpjegim nga mua e jap me knaqesi ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Vizitor Thu 12 May 2011 - 6:04

nuke kuptoja mir kush me kon ka bo shaka nese ti mendon si zakonisht per mua une nuk baj shaka me as kon si nuke njoh po dhe si as nje her skam postu me at une kam deshir te baj shaka me ata si me pranojn shakan tim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Thu 12 May 2011 - 10:13

Ju lutem shume neper temat mos postoni me foto sepse jan bere komplet temat me foto edhe ai postim qe do postohet me foto kur tema eshte thjeshte te shkruash dicka do te fshihet nga une ..Edhe njehere nuk dua te keqkuptoheni kur ndodhin keto gjona sepse po te vazhdojme te postojme me foto ne te gjithe temat atehere kot qe shkruajme edhe diskutojme ..Flm per mirkuptimin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Selda Thu 12 May 2011 - 10:14

Klea@Love shkruajti:Ju lutem shume neper temat mos postoni me foto sepse jan bere komplet temat me foto edhe ai postim qe do postohet me foto kur tema eshte thjeshte te shkruash dicka do te fshihet nga une ..Edhe njehere nuk dua te keqkuptoheni kur ndodhin keto gjona sepse po te vazhdojme te postojme me foto ne te gjithe temat atehere kot qe shkruajme edhe diskutojme ..Flm per mirkuptimin

naqe na e ban hallal pro duken ma bukur pranej i veme por tash po munohena 432965
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Thu 19 May 2011 - 8:41

Pershendetje te gjithve Kam vene re qe hapen shum tema me Germen e pare ne fillim te vogel sju kushton gje ta filloni temen me germen e madhe ne fillim ju lutem se keshtu duket edhe ne rregull tema perndryshe na duhet gjithmone qe ne ti editojme edhe tani vazhduan te me lodhin keto editime .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Sun 22 May 2011 - 7:19

Pershendetje te gjithve ..Dua ta shpjegoj nje gje sepse po shikoj qe Emanuelita e ka kapur me forumin Ne postimet e saj po shikoj shum here stop Politika ne forum ..Ketu nuk po flitet Emanuelita po thjeshte Diskutohet me njeri tjetrin edhe secili thote te veten eshte e lejuar nga une kjo gje nese sju pelqen edhe kujt nuk i pelqen te filloj diskutimet ne temat e tjera ..Klea ju rrespekton te gjithve njesoj nuk di te bej dallime sepse sjam ai tip por kur dikush eshte kunder dickaje mundohem ti shmangem ati diskutimi o asaj gjeje

Prandaj do ju them Temat ne Diskutim te Politikes do rrine edhe do diskutohet sepse ne jemi shqiptare ne rralle te pare edhe kemi dinjitet edhe duam qe te dime se qa ndodh sikur secili nga ne ka deshire te diskutoje edhe pse un sja them shum Politikes po me pelqen te them edhe une timen qofte mire apo keq ..Prandaj Mjft me keto shkrime Stop Politika ne forume sepse ska lezet ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Emona Sun 22 May 2011 - 7:27

Jemi Forum I cili i diskuton te gjitha temat e Jetes sone te perditshmeris dhe eshte mese e kuptushem qe do kete edhe tema te ''Politikes'' Ndaj nuk e di perse ky kundershtim per tema te tilla.
Pajtohem me mendime e Kleas qe tha ''Kush do e thot e mendimine ti ne ato tema !

Klea@Love
Ju lutem shume neper temat mos postoni me foto sepse jan bere komplet temat me foto edhe ai postim qe do postohet me foto kur tema eshte thjeshte te shkruash dicka do te fshihet nga une ..

Edhe Nje gje per keta qe tha Klea ,Tema qe Kan permbajtje me fotografi do kalojnne Kategorin Fotografi te Pergjithshme.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Maksi Mon 23 May 2011 - 0:50

jam dakort me mendimet e kleas dhe te emones
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Docteur Mon 23 May 2011 - 0:54

Ok gje e bukur ajo qe thua klea a shume e rendesishme qe tu tregosh njerzve qe jua ke fshi postimin psh ns bej edit apo fshij nje postim do tregohet shkaku perse a fshi

Shmb Edited nga wolf arsya xxxxx flm per mirekuptimin

e vetmja menyre qe mos tju ngele qejfi te tjerve rsp
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 6:39

Tani me mire keshtu.. Faleminderit Naki.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Mon 23 May 2011 - 9:57

Pershendetje e keni ven re se kam hequr ngjyrat po rregullojme forumin me beltin edhe stafin per ta ber sa me te bukur ..Tek profilet e juaja ndryshuan ikonat edhe jan me shkrim me te trashe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Darius Mon 23 May 2011 - 10:06

Klea@Love shkruajti:Pershendetje e keni ven re se kam hequr ngjyrat po rregullojme forumin me beltin edhe stafin per ta ber sa me te bukur ..Tek profilet e juaja ndryshuan ikonat edhe jan me shkrim me te trashe
ca po i ben moj se na vdiqe 111111 111111 111111
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Thu 26 May 2011 - 6:28

Pershendetje te gjithve ..Po ju them qe sot eshte bere nje pastrim gjeneral tek Kadegoria e Muzikesh Shqiptare edhe Muzikes se Huaj ..Jan quar te gjitha temat qe kan nje vido apo kan nje teme te hapur per kengetare i kam quar ne Arkiv te gjitha per te mos i ber me aktive ..E dyta do kisha deshire qe mos te hapen me Tema me nje kengetare Apo me nje titull Knge po thjeshte Do mbesin temat perkatese qe ti postoni ne ato tema qe do lihen aktive ..sepse keshtu nuk bohet lemsh me tema te kota ..Ndersa Disa tema qe kisha hapur une vete edhe skishte asnje postim jan fshire nga Une ..Ju flm per mirkuptimin tuaj me rrespekt Klea
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Naki Thu 26 May 2011 - 10:41

Njoftim:
nese gjate vendosjes se fotografive keni telashe me imageshck ju preferoj te perdorni [You must be registered and logged in to see this link.] eshte url me e shkurt dhe e keni shume me lehte dhe nuk duhet te keni te hapur nje acount
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Docteur Thu 26 May 2011 - 10:49

flm naki
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 0:06

Klea...a ka munci ke na von nji figurine me nje buzeqeshje te lehte...
Se sdo njeriu me qesh gjithmone shume ri... qesh
Kam nja 6 muj qe ta kam thon :qeshjee:

Psh (mendoj se duhen dhe keto..)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ose dhe kto

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Fri 27 May 2011 - 0:09

qesh i ve un
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Emona Fri 27 May 2011 - 0:10

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! 426788 Bravo Mom shum bukur Ikonat...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Katniss Fri 27 May 2011 - 0:12

Teper te nevojshme, sepse mbetem duke qeshur pertoke qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Emona Fri 27 May 2011 - 0:13

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! 426788 Ka faj shefica qe na i le keto ikon qe shkrihesh pertoke qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Docteur Fri 27 May 2011 - 0:22

Pse nuk i beni ikonat psh me shkronja kapitale keshtu kush do me nxjerr ikonen ve shkronja kapitele me keni pa mua gjithnje perdor dy ikona lol sepse pertoj me kerku poshte qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 0:30

eh shyqyr mo se ngelem tu ra pertok 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Fri 27 May 2011 - 0:33

Hallin e ikonave keni ju mo ja do ti heq te gjitha te medhajat edhe te ve vetem te vogla
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Docteur Fri 27 May 2011 - 0:34

Tek vendi muzikes mbaroi cdo gje fineks
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Fri 27 May 2011 - 0:37

Ok wolfi flm shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 0:42

Une ika ...pacim pacim :|
shifena nga darka... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Fri 27 May 2011 - 0:43

:study: U bo mome klm
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Docteur Fri 27 May 2011 - 0:43

Mome :5454787: :5454787:
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Emona Fri 27 May 2011 - 0:44

Vdeksha un pere ket ikon sa shum e duuu :study:

Mom Klb Kiss.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Fri 27 May 2011 - 0:46

excited
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 0:47

e vune mi... :study:
pse ty te hapet dhe mua jo hehehe
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Emona Fri 27 May 2011 - 0:49

excited

Klea Hiqi Keto Disa Jon Ka 2 Here Disa Nuk i perdorin fare ... :456654: :thashethemee: :gjumii: :940922: :argue: :970657: :984906:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 0:50

eh cyncyrr mo excited
e kom fiksim qesh
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Ariel Fri 27 May 2011 - 0:52

ika se ngelaaaa pacim [You must be registered and logged in to see this image.]

(veje dhe kte dhe bohen tamom)
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Docteur Fri 27 May 2011 - 0:53

mome kur ik ti thua nje ore para dhe akoma ktu je lol celebrate005
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Alberti Sat 28 May 2011 - 4:47

Përshëndetje!

Sot ne KleaLove Forum, shtova ne gjdo profil te antareve "Facebook-un", pra gjdo antar/e qe sot mund ta vendos Facebook-un e vet, ne forum..

Per ta vendosur duhet te klikoni mbi emrin tuaj ketu ne forum, pastaj > Contact > Facebook..
dhe e vendosni linkun e Facebook-ut tuaj.. Pastaj "OK"

Dhe do duket si ne foto me poshte:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Emona Sat 28 May 2011 - 4:50

Uaaaa Nice 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga WebMaster Sat 28 May 2011 - 5:08

Ok belti bukur duket
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njoftime për Anëtarët e Forumit ! Empty Re: Njoftime për Anëtarët e Forumit !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi