Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhi im për anëtarët e Forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhi im për anëtarët e Forumit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

+50
Lolita
Klio
Anila
Malsori
Nella
Lireno
Esba
Gjilanasi
Neta E
Princ
mister.albania
Arian 123
Intriganti
Samuela
VanesaF
Ariel
An0nim
Akulli
BlEro25
V-I-P
Docteur
Fatjon Brahaj
Kinxhi
Vajza joshese
Star Angel
Anakonda
kasperi
Erii
e panjohura
Shkembi
Labja
bobi 10
dajti modh
Poeti Dhimbjes
Besa
Daku
Leo_uk
T_o_n_i
*Sweety*
Darius
Aяtємιѕα
WebMaster
Maksi
Emona
Arabela
EMI
Tonii
zymer
Єямєℓiиdå
Alberti
54 posters

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Alberti Wed 21 Dec 2011 - 11:18

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shkruaj mesazhin tënd për anëtarët
Mesazhet e juaja mund te jene të ndryshme, psh. Dashurie, Mesazhe për Jetën etj.


Edituar për herë të fundit nga BeLti në Sun 30 Dec 2012 - 13:34, edituar 2 herë gjithsej

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 21 Dec 2011 - 12:03

Per jeten po ja u jep une kete.Gjëja më e mirë për ti dhënë armikut është falja, kundërshtarit tolerancën, mikut zemrën, fëmijës një shembull të mirë, babait nderimin, nënës sjelljen që do ta bënte krenare për ty, vetes respektin, të gjithëve mirësinë.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga zymer Wed 21 Dec 2011 - 12:09

Në treg shiten edhe lulet edhe bari, ai që dëshiron të stolisë dhomën merr lulet, ai
që do të ushqejë gomarin merr barin. Mendimet që thuhen e që shkruhen në botë
ca janë të drejta, ca gënjeshtra; i urti pranon të drejtat, e i marri gënjeshtrat.
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Tonii Wed 21 Dec 2011 - 12:10

kur te mendoni per atdheun e te gjykoni mbi te, mos e shikoni situatan nga kendveshtrimi i privilegjeve apo i vuajtjeve te tua
por nga ajo cka eshte e pergjithsuar, mesatarja e problematikes, keshtu kur te jesh ne kolltuk un e rehatshem midis luksit e privilegjkeve do te ndjesh me shum per atdheun nese problematiken e nge ne nivelin e mesatares, si rrjedhoj do te besh pun te bukura
e nese e gjykon atdheun e popullin thjesht nga pozitat e tua deshperuese si individ duke krijuar problematika te paqena mbi mesataren e jeteses e problemeve te popullitse e te pozitave te atdheut tend duke u fshehur pas te qenurit nacionalis
ateher vlen shprehja se nacionalizmi eshte streha e fundit e maskarenjeve
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga zymer Wed 21 Dec 2011 - 12:12

Fjala e gjatë ka kuptim të shkurtër. Fjalët e gjata të shumtën e herës fliten nga mungesa e aftësisë për të shfaqur qëllimin me pak fjalë;

nga fjalët që disa flasin gjatë një ore nuk mund të nxirret as një kuptim që mund të tregohet me dy fjalë të vetme.
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga EMI Wed 21 Dec 2011 - 15:30

Nese deshiron te kujtosh personat qe ke dashur ne jete, mos me harro mua, mbase nuk kam qen me e mira...por gjithmon te kam dashur....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela Wed 21 Dec 2011 - 18:58

per ju te gjithe,,,,,ndihem krenare qe jam pjese e ketij forumi qe ka kaq forumista me mendime kaq te hapura e kaq te shkelqyera,, [TePuC] [TePuC] [TePuC] rose53 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona Thu 22 Dec 2011 - 5:19

...
Premtoji vetes qe do jesh aq i fortë se asgjë nuk do shqetësojë mendjen tende.
Premtoji vetes se do i flasesh çdo personi që takon për mirësinë, bukurinë, dashurine ,që do dëgjosh të gjithë miqtë me vemendje qe ato te ndjehen se ka diçka të madhe në to,të shikosh anën e ndritshme te çdo gjëje, për të luftuar sepse optimizmi yt vetem ateher behet i vërtetë.
Premtoji vetes të mendosh vetëm për të mirën, të presesh vetëm mirë, për të qenë entuziast për suksesin e të tjerëve si je me tendin.
Premtoji vetes për të harruar gabimet e së kaluarës për të parë se sa te madhe ju mund të bëni të ardhmen,të jeni të qetë në çdo kohë dhe të dhuroni buzëqeshje për çdo krijesë që takoni,t'i kushtosh aq shumë kohë përmirësimit te karakterit tend që te mos kesh kohë për të kritikuar të tjerët.
Premtoji vetes se do jesh: shumë fisnik për zemërimin,shumë i fortë për frikën,shume i gëzuar për tu mundur nga dhimbja.
Premtoji vetes dhe mos harro ZOTI është më i Madh se stuhia jote!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Maksi Thu 22 Dec 2011 - 5:28

PERSHENDETJE NGA UN MAKSI .NDODH QE NDONJEHERE KEQKUPTOHEMI KEQ DHE MARRIM VENDIME TE PA MENDUARA DUKE LENDUAR OSE MERZITUR PERSONA QE I KEMI PRANE ZEMRES. ISHA PJESE E KTIJ FORUMI DHE DO TE JEM SEPSE VERTET I PERKASIM NJE JETE TJETER POR KA DHE KJO ANET POZITIVE .JU PERSHENDES !!!!!
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster Thu 22 Dec 2011 - 5:36

Mesazhi im i perket te gjithve juve qe beni pjese ne kete Shoqeri ..Kam njohur ne jeten e virtualitetit njerez pozitiv edhe negativ .kam pasur lendime sikur kam lenduar.Po njerez jemi Gabojme po rendesia eshte te jesh i bindur ne ate qe gabon edhe te kesh guximin edhe te kerkosh Falje .Edhe un si Klea kerkoj Falje atyre qe i kam lenduar kerkoj falje se mbase dikush mundet te jete keqkuptuar ne menyren time se si shprehem po asnjehere nuk e kam pasur per te keq apo me hile.Mundohem qe kete shoqeri qe eshte krijuar mos ta prishi njeri edhe nuk do e Lejoi kete gje , sepse sinqerisht jemi nje shoqeri qe mundemi te japim shembull per te gjithe boten virtuale duke thene qe ekziston shoqeria edhe pse jemi ne Virtualitet .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 22 Dec 2011 - 5:51

Maksi shkruajti:PERSHENDETJE NGA UN MAKSI .NDODH QE NDONJEHERE KEQKUPTOHEMI KEQ DHE MARRIM VENDIME TE PA MENDUARA DUKE LENDUAR OSE MERZITUR PERSONA QE I KEMI PRANE ZEMRES. ISHA PJESE E KTIJ FORUMI DHE DO TE JEM SEPSE VERTET I PERKASIM NJE JETE TJETER POR KA DHE KJO ANET POZITIVE .JU PERSHENDES !!!!!

Per Maks mire se na erdhe [TePuC]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster Thu 22 Dec 2011 - 6:31

Mos e boni temen lemsh postimet jasht teme fshihen nga une
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Darius Thu 22 Dec 2011 - 6:33

Nje gje nuk kuptoj un ne kete teme?? Tema thote mesazh per antaret e forumit 00027003 ketu me shume ka mesazhe per dashurine dhe disa mesazhe qe nuk arrij ti kuptoj fare :541221: :541221:
Mesazhin me te mire deri tani e ka postuar Klea vetem ajo i eshte perbajtur temes 00027003
Komplimente Klea per mesazhin :dhhd: :bestfriends:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga *Sweety* Thu 22 Dec 2011 - 8:28

"Mendjet e medha diskutojne idete,
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojne Njerezit..."
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Alberti Thu 22 Dec 2011 - 11:04

Darius shkruajti:Nje gje nuk kuptoj un ne kete teme?? Tema thote mesazh per antaret e forumit 00027003 ketu me shume ka mesazhe per dashurine dhe disa mesazhe qe nuk arrij ti kuptoj fare :541221: :541221:
Mesazhin me te mire deri tani e ka postuar Klea vetem ajo i eshte perbajtur temes 00027003
Komplimente Klea per mesazhin :dhhd: :bestfriends:

Po tema thote qe mesazhet mund te jene edhe dashurie.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga T_o_n_i Fri 23 Dec 2011 - 8:37

Forca e mendimit hy në punë më shumë se tehu i shpatës; prandaj ruaje atë dhe

mbaje gati për ta përdorur në kohën e duhur.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Leo_uk Fri 23 Dec 2011 - 10:33

Ti kaloni festat mire..[You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 23 Dec 2011 - 10:41

Një mik i vërtetë është si një mbulesë që të mbështjell me një përqafim të ngrohtë, atëherë kur i ftohti të pushton zemrën.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 23 Dec 2011 - 10:42

Gezuar Krishtlindjet te gjithe besimtareve..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 23 Dec 2011 - 10:45

Kur nuk presim asgjë, kemi gjithçka. Dashuro sepse dëshiron të dashurosh, jep sepse dëshiron të japësh.. Lulet lulëzojnë sepse kjo është natyra e tyre dhe jo sepse njerëzit i admirojnë.. Jeto dhe dashuro sepse do, sepse kjo është natyra jote.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona Sat 24 Dec 2011 - 0:31

Të jesh vetvetja është gjëja më e lehtë në botë. Gjëja më e vështirë është të jesh çka të tjerët të duan të jesh. Mos lër askënd të ta bëjë këtë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 24 Dec 2011 - 11:22

Më mirë të jemi të urryer për atë që jemi në të vërtetë sesa të jemi të adhuruar për maskën që mbajmë.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster Sat 24 Dec 2011 - 11:29

Silenzio, ascolta, è arrivato Natale, che Gesù con la sua bontà possa portare gioia e serenità nella vostra vita. Tanti Auguri 432965 !


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Sat 24 Dec 2011 - 11:40, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 24 Dec 2011 - 11:38

Lotet jane te heshtur, bien pa krenari, perulen ndaj dhembjes. Ata nuk jane shenje dobesie, por shenje e nje force te brendshme e nje shpirti te ndjeshem. Lotet jane nje mesazh ndoshta i thjeshte ne dukje, por fshehin nje zemer te madhe, te mbushur me shume dashuri
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Daku Sat 24 Dec 2011 - 14:42

do pelqeja nje mesazh me fjalet e juaja sesa me citate interneti

interneti eshte kohe e humbur kot por te pakten bejeni te gezueshme ate kohe qe kaloni sepse ndryshe do te quhej dopjo budallallik
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 1:55

Dhurata më e bukur që mund tu bësh njerzve që të rrethojnë është Buzëqeshja...
Dhurata më e bukur që mund t'i bësh familjes eshte Krenaria... Dhurata më e bukur që mund t'i bësh shoqërisë është Besnikëria.Dhurata' më e bukur që mund t'i bësh personit që do është Sinqeriteti!!
:)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Maksi Sun 25 Dec 2011 - 2:44

GEZUAR KRISHTLINDJET PER BESIMTARET E KRISHTERE DHE PER ATA QE FESTOJNE BASHKE ME NE .PACI FAT SHENDET DHE LUMTURI NE FAMILJET TUAJA .
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 25 Dec 2011 - 3:42

Beso ne ate qe ndjen brenda vetes dhe jepi endrres tende krahet te fluturoje.
Ti ke gjithcka qe deshiron vetem nese ne ate beson..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Besa Sun 25 Dec 2011 - 11:04

JETA ESHTE NJE TREN FATI I TE CILIT ESHTE BINARI NEPER TE CILIN KALON....PA U NDALUR, PA DEVIJUAR POR DUKE SHKUAR DREJT E DERISA ARRIN FUNDIN....JETA ESHTE NJE UDHETIM QE KA PER DESITNACION VDEKJEN POR JEMI NE QE DREJTOJME KETE TREN DHE JEMI NE QE NUK DUHET TA LEJOJME TE PERMBYSET.....
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 11:47

Nëse dëshiron të jesh i pranuar nga njerëzit, pranoji dhe ti ashtu siç janë..! Nëse dëshiron të respektojnë, respektoji ti më parë..! Nëse dëshiron të të buzëqeshin, buzëqeshu ti i pari..! Nëse dëshiron të të duan, duaji ti i pari..! Nëse dëshiron të marrësh, më parë jep pa pritur të kompensohesh. Kështu, kushedi sa herë do të jepet rasti të japësh, pasi do të shpërblehesh nga Zoti.”

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Tonii Mon 26 Dec 2011 - 12:46

ju uroj nje vit plot mbaresi te gjitheve
te jeni te qeshur sa tu bien dhembet
uroj qe te lotoni vetem kur te pastoni qepen
per ju te gjith [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona Tue 27 Dec 2011 - 5:40

"Bëhuni i/e saktë si ora, por mos u bëni si ai/ajo që t'ju kurdis gjithkush"

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Dec 2011 - 5:55

Mirekuptimi dhe dituria jane gjera shume me vlere.
Ndaj nese ato i ke gjetur apo do ti gjesh nje dite, veji ne perdorim menjehere qe te shohesh driten e duhur qe kerkon ne jete...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Dec 2011 - 5:58

Mos urreni Mos kini zili ndaj njeri tjetrit mundohuni te keni mirkuptim edhe shoqeri te Paster sepse asnjehere urrejtja edhe zilia nuk ju ben te ecni apo te shikoni realitetin qe na parket.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Dec 2011 - 6:05

C'do kush nje dite do te vdese, pasi ky eshte rregulli numer nje dhe i pandryshuar i jetes.
Por fjala dhe veprat nuk vdesin kurre, qofshin ato te mira apo te liga.
Ndaj pra eshte ne doren tende, miku/ja ime qe te vendosesh t'a lesh emrin tend te pavdekshem per mire ose per keq, edhe pas vdekjes tende...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga dajti modh Tue 27 Dec 2011 - 8:02

GEZUAR VITIN E RI 2012 [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela Tue 27 Dec 2011 - 8:07

:429293: GEZUAR
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 29 Dec 2011 - 10:57

Mos u trishto nese ne shpirtin tend ka rene ' erresira', vetem ne ate menyre ti mund te dallosh ' yjet'.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga bobi 10 Fri 30 Dec 2011 - 5:37

PER JU,,!!!

Duke ardhur fundi i vitit 2011 te dashur antare po shkepus pak grimca nga kjo bote e virtualitetit aq me shume si me i madhi ne moshe nder ju do duhet te jem me i dashur me ju ne shkrime,edhe pse nuk e di a qendron??
Jeni ju ata qe i dhate frymen,edhe jeni ju ata qe keni meriten.
Flasim e te diskutojme per ate c'ka shoqeria shqiptare ka nevoje,edhe pse intelektuale jemi ne nje pjese te shpirtit tone me ato c'ka zoterojme.
Jemi serish ne ata qe reagojme ne ndjenjen e castit me nje shkrim,duke treguar ate c'ka duam te themi edhe me pak shkronja pavaresisht se a i kupton gjithkush,,,,!!
Le te ecim me ritmin e mirekuptimit ne biseda qe duhen trajtuar me respekt,edhe te jemi serish ata ne qe shohim si dicka pozitive asaj c'ka mundesia na jep nepermjet faqes elektronike KLEALOVE.
Shtojme begatine e kesaj faqeje me pranine tuaj duke u angazhuar me shume ne ato tema qe paraqesin fryt ne diskutim per nje bisede te shendoshe ne thelb.
Ne emer te stafit ju falenderoj per pranine,per ate qe dhuroni,per ate qe jini.
Bobi 10
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela Fri 30 Dec 2011 - 5:43

bobi 10 shkruajti:PER JU,,!!!

Duke ardhur fundi i vitit 2011 te dashur antare po shkepus pak grimca nga kjo bote e virtualitetit aq me shume si me i madhi ne moshe nder ju do duhet te jem me i dashur me ju ne shkrime,edhe pse nuk e di a qendron??
Jeni ju ata qe i dhate frymen,edhe jeni ju ata qe keni meriten.
Flasim e te diskutojme per ate c'ka shoqeria shqiptare ka nevoje,edhe pse intelektuale jemi ne nje pjese te shpirtit tone me ato c'ka zoterojme.
Jemi serish ne ata qe reagojme ne ndjenjen e castit me nje shkrim,duke treguar ate c'ka duam te themi edhe me pak shkronja pavaresisht se a i kupton gjithkush,,,,!!
Le te ecim me ritmin e mirekuptimit ne biseda qe duhen trajtuar me respekt,edhe te jemi serish ata ne qe shohim si dicka pozitive asaj c'ka mundesia na jep nepermjet faqes elektronike KLEALOVE.
Shtojme begatine e kesaj faqeje me pranine tuaj duke u angazhuar me shume ne ato tema qe paraqesin fryt ne diskutim per nje bisede te shendoshe ne thelb.
Ne emer te stafit ju falenderoj per pranine,per ate qe dhuroni,per ate qe jini.
Bobi 10
[Ok] brava with love
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit Empty Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi